| Uw prijs excl. btw per Stuk € 4,43 € 3,32 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581668 |
| EAN | 8785287828517 |
| OEM nr. | 4810.000C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 4,43 € 3,32 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581670 |
| EAN | 8785287828524 |
| OEM nr. | 4810.000D |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 5,63 € 4,23 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581672 |
| EAN | 8785287828531 |
| OEM nr. | 4810.000E |
PLP PP, Afsluiter type 4810, 1/2" x 1/2" BSP bu.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 4810, 3/4" x 3/4" BSP bu.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 4810, 1" x 1" BSP bu.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03581668 | PLP Afsluiter bu. x bu.dr. 1/2., PN6 | 4810.000C | € 4,43 | 25,00 % | € 3,32 | |
| 03581670 | PLP Afsluiter bu. x bu.dr. 3/4., PN6 | 4810.000D | € 4,43 | 25,00 % | € 3,32 | |
| 03581672 | PLP Afsluiter bu. x bu.dr. 3/4., PN6 | 4810.000E | € 5,63 | 25,00 % | € 4,23 |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bu.dr. x bu.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bu.dr. x bu.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bu.dr. x bu.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bu.dr. x bu.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |