| Uw prijs excl. btw per Stuk € 282,92 € 240,49 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 12-14d |
| Artikelnummer | 60030020 |
Fluimac serie Phoenix 1-7 ATEX zone 2, pneum. gedr. membraanpomp, cap. max. 7-8 ltr./min., max. persdr. 6,0 bar, visc. max. 5.000 cps, Conf. 1-7: Pomph.-PP, Membr.-NBR + PTFE, Ballen-PTFE, Bal zittingen-PP, O-ringen-PTFE, aansl. 1/.4" = BSP - NPT bi.dr.
Fluimac perslucht industriële gedreven membraanpompen seri serie PHOENIX. De PHOENIX pompen zijn leverbaar in 10 configuraties. Standaard uitvoering AB, ATEX zone 2. De pompen zijn toepasbaar in vloeibaar voedel, chemische vloeistoffen. In de bij dit artikel gevoegde informatie vind u de technische specificaties en toepassingen voor deze pomp. Wenst u advies in de juiste pomp selectie voor uw toepassing, neem dan contact met ons op.
| Aandrijving | Luchtgedreven |
| Aansluiting | Bi.-dr. |
| Capaciteit | 7 ltr. / min. bij 6,0 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | ATEX zone 2 omgeving |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,84 kg |
| HS code | 8413 1900 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 1/4" - bi.dr. |
| Mat. pomphuis | PP |
| Materiaal | PP-NBR+PTFE-PTFE-PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +65 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 3,0 (droog medium) / 9,8 (nat medium) |
| Merk | Fluimac |
| OEM nr. | 60030020 |
| Persaansluiting diam. | 1/4" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Membraanpomp (dubbel) P7 |
| Soort pomp | Membraanpomp- diafragmapomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Fluimac Phoenix P 7 |
| Type afdichting | Viton |
| Type schroefdraad | BSP - NPT |
| Uitvoering | Perslucht gedreven |
| Volgens norm (en) | CE , Atex zone 2, ISO 9001:2015, FDA. EAC |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zoekwoorden | P 7 |
| Zuigaansluiting diam. | 1/4" |
| Toepassing | Diervoeding producerende en verwerkende industrie, waterwinning- zuivering, offshore- scheepvaart, winning en productie van delfstoffen, farmacie, productie en distributie van lakken, land en tuinbouw, lees de resistentie tabel bij dit artikel |
| Opstelling | Nat / Droog |
| toon meertoon minder | |