| Uw prijs excl. btw per Meter € 134,67 € 101,00 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 3-5d |
| Artikelnummer | 06150236 |
| EAN | 3422568955641 |
Alfaflex Opal soepele PVC voedingsvloeistoffen zuigslang met harde spiraal (antischok), 55 x 63,4 mm, kleur wit / transparant, PN5, rol = 25 meter
| Buig rad. mm (slang) | 250 mm |
| Buitenwand (slang) | Gegolfde buitenwand, wit - transparant uit soepel PVC met spiraa |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 895 gr. p/m |
| Kleur | Transparant |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 55 x 63,4 mm |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC - voedingkwaliteit met hard PVC anti schok en ringsti |
| Materiaal_slang | Soepel PVC - voedingkwaliteit met hard PVC anti schok en ringsti |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | NE055 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol Opal zuigslang voor voedingsvloeistoffen |
| snijlengte | Niet standaard, neem contact met ons op, 0546 - 63 24 22 |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 10 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing (slang) | Duurzame zuigslang voor het opzuigen- afvoeren- verpompen onder |
| Uitvoering | Zuig- persslang, 55 x 63,4 mm, rol 25 mtr. |
| Vacuüm | 7 |
| Volgens norm (en) | Gehomologeerd door IANESCO labo PV 4818 |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 5 bij 23 |
| Toepassing | Duurzame zuigslang voor het opzuigen- afvoeren- verpompen onder lage druk van voedingsvloeistoffen in o.a. industriële toepassingen |
| Buitenwand slang | Gegolfde buitenwand, wit - transparant uit soepel PVC met spiraal (antischok) |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, vervaardigd uit soepel PVC voor toepsassing in voeding |
| toon meertoon minder | |