| Uw prijs excl. btw per Stuk € 9,10 € 7,28 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03553412.2 |
| EAN | 8785287832545 |
Vervanging NBR O-ring voor Palaplast On-Line waterfilter behuizing art. nr. 03553412, 2" bu.dr.
PalaPlast universele Waterfilters Waterfilters voor toepassing in Irrigatie, Beregeningsystemen en Niet drinkwater systemen voor het affilteren van zwevende delen/suspensie uit koud water. De filters zijn standaard uitgevoerd met een RVS reinig baar srceen/cartridge 120 mesh/130 µm. Optioneel zijn leverbaar losse screens/cartidges 150 mesh/80 µm.
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.025 kg |
| HS code | 39174000 |
| Land van oorsprong | Griekenland |
| Maat / aansluiting | 108 x 4.0 mm |
| Materiaal | NBR |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PalaPlast |
| OEM nr. | 03553412.2 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | O-ring |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm, ISO 9001, CE markering |
| Zoekwoorden | O-ring voor Waterfilter, PalaPlast Waterfilter O-ring, Vervangin |
| Toepassing | In 2" PalaPlast Waterfilter |
| toon meertoon minder | |