| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,20 € 5,74 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05197012 |
| EAN | 8785267934535 |
| OEM nr. | 55-1/2" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 10,29 € 7,20 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05197018 |
| EAN | 8785267934542 |
| OEM nr. | 55-3/4" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 12,42 € 8,69 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05197025 |
| EAN | 8785267934559 |
| OEM nr. | 55-1" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 18,34 € 12,84 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05197032 |
| EAN | 8785267934566 |
| OEM nr. | 55-1 1/4" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 24,93 € 17,45 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05197038 |
| EAN | 8785267934573 |
| OEM nr. | 55-1 1/2" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 39,74 € 27,82 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05197050 |
| EAN | 8785267934580 |
| OEM nr. | 55-2" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 63,23 € 44,26 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05197063 |
| EAN | 8785267942158 |
| OEM nr. | 55-2 1/2" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 85,82 € 60,08 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05197075 |
| EAN | 8785267942165 |
| OEM nr. | 55-3" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 134,66 € 94,26 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05197100 |
| EAN | 8785267942172 |
| OEM nr. | 55-4" |
Italy messing veerbelaste voetklep type 55, 1/2" bi.dr., nylon klep, rubberdichting, RVS 302 korf
Italy messing veerbelaste voetklep type 55, 3/4" bi.dr., nylon klep, rubberdichting, RVS 302 korf
Italy messing veerbelaste voetklep type 55, 1" bi.dr., nylon klep, rubberdichting, RVS 302 korf
Italy messing veerbelaste voetklep type 55, 1 1/4" bi.dr., nylon klep, rubberdichting, RVS 302 korf
Italy messing veerbelaste voetklep type 55, 1 1/2" bi.dr., nylon klep, rubberdichting, RVS 302 korf
Italy messing veerbelaste voetklep type 55, 2" bi.dr., nylon klep, rubberdichting, RVS 302 korf
Italy messing veerbelaste voetklep type 55, 2 1/2" bi.dr., nylon klep, rubberdichting, RVS 302 korf
Italy messing veerbelaste voetklep type 55, 3" bi.dr., nylon klep, rubberdichting, RVS 302 korf
Italy messing veerbelaste voetklep type 55, 4" bi.dr., nylon klep, rubberdichting, RVS 302 korf
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 05197012 | Mess. voetkl. type 55, nyl. zitt. + korf | 55-1/2" | € 8,20 | 30,00 % | € 5,74 | |
| 05197018 | Mess. voetkl. type 55, nyl. zitt. + korf | 55-3/4" | € 10,29 | 30,00 % | € 7,20 | |
| 05197025 | Mess. voetkl. type 55, nyl. zitt. + korf | 55-1" | € 12,42 | 30,00 % | € 8,69 | |
| 05197032 | Mess. voetkl. type 55, nyl. zitt. + korf | 55-1 1/4" | € 18,34 | 30,00 % | € 12,84 | |
| 05197038 | Mess. voetkl. type 55, nyl. zitt. + korf | 55-1 1/2" | € 24,93 | 30,00 % | € 17,45 | |
| 05197050 | Mess. voetkl. type 55, nyl. zitt. + korf | 55-2" | € 39,74 | 30,00 % | € 27,82 | |
| 05197063 | Mess. voetkl. type 55, nyl. zitt. + korf | 55-2 1/2" | € 63,23 | 30,00 % | € 44,26 | |
| 05197075 | Mess. voetkl. type 55, nyl. zitt. + korf | 55-3" | € 85,82 | 30,00 % | € 60,08 | |
| 05197100 | Mess. voetkl. type 55, nyl. zitt. + korf | 55-4" | € 134,66 | 30,00 % | € 94,26 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing veerbelaste voetklep type 55 + RVS zuigkorf |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Veerbelast, nylon klep met dichting + stift met dichting en RVS |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing veerbelaste voetklep type 55 + RVS zuigkorf |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Veerbelast, nylon klep met dichting + stift met dichting en RVS |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing veerbelaste voetklep type 55 + RVS zuigkorf |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Veerbelast, nylon klep met dichting + stift met dichting en RVS |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing veerbelaste voetklep type 55 + RVS zuigkorf |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Veerbelast, nylon klep met dichting + stift met dichting en RVS |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing veerbelaste voetklep type 55 + RVS zuigkorf |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Veerbelast, nylon klep met dichting + stift met dichting en RVS |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing veerbelaste voetklep type 55 + RVS zuigkorf |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Veerbelast, nylon klep met dichting + stift met dichting en RVS |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing veerbelaste voetklep type 55 + RVS zuigkorf |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Veerbelast, nylon klep met dichting + stift met dichting en RVS |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing veerbelaste voetklep type 55 + RVS zuigkorf |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Veerbelast, nylon klep met dichting + stift met dichting en RVS |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing veerbelaste voetklep type 55 + RVS zuigkorf |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Veerbelast, nylon klep met dichting + stift met dichting en RVS |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing veerbelaste voetklep type 55 + RVS zuigkorf |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Veerbelast, nylon klep met dichting + stift met dichting en RVS |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |