| Uw prijs excl. btw per Stuk € 14,30 € 10,01 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400195 |
| EAN | 8717845224059 |
| OEM nr. | 82680 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 18,22 € 12,75 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400196 |
| EAN | 8717845224103 |
| OEM nr. | 82681 |
Bonfix Messing knelfitting, Recht, met aftapgelegenheid, 2 x knel, 15 x 15 mm
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Recht, met aftapgelegenheid, 2 x knel, 22 x 22 mm
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 15400195 | Water | 82680 | € 14,30 | 30,00 % | € 10,01 | |
| 15400196 | Water | 82681 | € 18,22 | 30,00 % | € 12,75 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Rechte koppeling + aftap |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Rechte koppeling + aftap |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Rechte koppeling + aftap |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Water,Drinkwater,Verwarming |
| toon meertoon minder | |