| Uw prijs excl. btw per Stuk € 6,94 € 4,86 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400080 |
| EAN | 8717845217051 |
| OEM nr. | 82527 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 7,10 € 4,97 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400081 |
| EAN | 8717845217105 |
| OEM nr. | 82526 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 7,31 € 5,12 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400082 |
| EAN | 8717845217150 |
| OEM nr. | 82520 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 10,64 € 7,45 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 15400078 |
| EAN | 8717845217020 |
| OEM nr. | 82491 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 11,06 € 7,74 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400084 |
| EAN | 8717845217303 |
| OEM nr. | 82521 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 11,49 € 8,04 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400079 |
| EAN | 8717845217037 |
| OEM nr. | 82487 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 16,40 € 11,48 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400085 |
| EAN | 8717845217358 |
| OEM nr. | 82522 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 19,23 € 13,46 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400083 |
| EAN | 8717845217259 |
| OEM nr. | 82861 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 30,60 € 21,42 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400086 |
| EAN | 8717845217402 |
| OEM nr. | 82523 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 70,30 € 49,21 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400087 |
| EAN | 8717845217457 |
| OEM nr. | 82524 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 100,60 € 70,42 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 15400088 |
| EAN | 8717845217501 |
| OEM nr. | 82525 |
Bonfix Messing knelfitting, Knie, 10 x 10 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Knie, 12 x 12 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Knie, 15 x 15 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Knie, 6 x 6 mm 2 x knel
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Knie, 22 x 22 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Knie, 8 x 8 mm 2 x knel
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Knie, 28 x 28 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Knie, 18 x 18 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Knie, 35 x 35 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Knie, 42 x 42 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Knie, 54 x 54 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 15400080 | Water | 82527 | € 6,94 | 30,00 % | € 4,86 | |
| 15400081 | Water | 82526 | € 7,10 | 30,00 % | € 4,97 | |
| 15400082 | Water | 82520 | € 7,31 | 30,00 % | € 5,12 | |
| 15400078 | Water | 82491 | € 10,64 | 30,00 % | € 7,45 | |
| 15400084 | Water | 82521 | € 11,06 | 30,00 % | € 7,74 | |
| 15400079 | Water | 82487 | € 11,49 | 30,00 % | € 8,04 | |
| 15400085 | Water | 82522 | € 16,40 | 30,00 % | € 11,48 | |
| 15400083 | Water | 82861 | € 19,23 | 30,00 % | € 13,46 | |
| 15400086 | Water | 82523 | € 30,60 | 30,00 % | € 21,42 | |
| 15400087 | Water | 82524 | € 70,30 | 30,00 % | € 49,21 | |
| 15400088 | Water | 82525 | € 100,60 | 30,00 % | € 70,42 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Water,Drinkwater,Verwarming |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |