| Uw prijs excl. btw per Stuk € 6,28 € 4,40 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 15400243 |
| EAN | 8717845239053 |
| OEM nr. | 23905 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 6,28 € 4,40 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400244 |
| EAN | 8717845239107 |
| OEM nr. | 23910 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 10,23 € 7,16 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400245 |
| EAN | 8717845239152 |
| OEM nr. | 23915 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 11,61 € 8,13 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400246 |
| EAN | 8717845239251 |
| OEM nr. | 23925 |
Bonfix Messing ALU-PEX knelfitting, knelset voor knelhuis 15 mm, 14 x 2,0 mm
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing ALU-PEX knelfitting, knelset voor knelhuis 15 mm, 16 x 2,0 mm
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing ALU-PEX knelfitting, knelset voor knelhuis 22 mm, 20 x 2,0 mm
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing ALU-PEX knelfitting, knelset voor knelhuis 28 mm, 26 x 2,0 mm
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 15400243 | Water | 23905 | € 6,28 | 30,00 % | € 4,40 | |
| 15400244 | Water | 23910 | € 6,28 | 30,00 % | € 4,40 | |
| 15400245 | Water | 23915 | € 10,23 | 30,00 % | € 7,16 | |
| 15400246 | Water | 23925 | € 11,61 | 30,00 % | € 8,13 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knelset ALU-PEX |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Bu.dr. x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) |
| Toepassing | Water,Drinkwater,Verwarming |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knelset ALU-PEX |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Bu.dr. x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) |
| Toepassing | Water,Drinkwater,Verwarming |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knelset ALU-PEX |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Bu.dr. x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) |
| Toepassing | Water,Drinkwater,Verwarming |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knelset ALU-PEX |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Bu.dr. x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) |
| Toepassing | Water,Drinkwater,Verwarming |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knelset ALU-PEX |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Bu.dr. x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) |
| Toepassing | Water,Drinkwater,Verwarming |
| toon meertoon minder | |