| Uw prijs excl. btw per Stuk € 7,45 € 5,59 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05346018 |
| EAN | 4015933033007 |
Messing slangverbinder 3/4" / 19 mm, x L = 55 mm
Universele messing slangverbindingen / reparatie verbinding
In standaard uitvoering specifiek voor waterslang verbindingen.[/br]
De slangverbindingen zijn voorzien van afgeronde trekontlasting ribben welke de slang beschermen om insnijding op de verbinding te voorkomen.[/br]
| Aansluiting | 3/4" / 19 mm x L = 55 mm |
| Drukbereik bar | 10 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,043 kg |
| HS code | 74199990 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 3/4" / 19 mm x L = 55 mm |
| Materiaal | Messing |
| Max. vloeist. temp. ° C | 110 ° C |
| Merk | OR |
| OEM nr. | 32.1063 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Slangverbinder |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Geka |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x Insteek |
| Zoekwoorden | Geka Standaard |
| Toepassing | Als verbinding tussen slangen en aansluitdelen waar vloeistoffen of gassen doorstromen waar messing CW617N resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |