| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,19 € 6,14 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05346109 |
| EAN | 4015933032895 |
Messing slangverbinder 3/8"/10 mm, zwaar model, x L = 43 mm
Robuuste messing slangverbindingen / reparatie verbinding in zware uitvoering specifiek voor perslucht slang verbindingen of slangen welke zwaar worden belast. De slangverbindingen zijn voorzien van afgeronde trekontlasting ribben welke de slang beschermen om insnijding op de verbinding te voorkomen.
| Aansluiting | 3/8"/10 mm x L = 75 mm |
| Drukbereik bar | 10 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,013 kg |
| HS code | 74199990 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 3/8"/10 mm x L = 75 mm |
| Materiaal | Messing |
| Max. vloeist. temp. ° C | 110 ° C |
| Merk | OR |
| OEM nr. | 32.0034 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Slangverbinder |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Geka Plus |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x Insteek |
| Zoekwoorden | Geka Plus |
| Toepassing | Als verbinding tussen slangen en aansluitdelen waar vloeistoffen of gassen doorstromen waar messing CW617N resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |