| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,19 € 6,55 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822548 |
| EAN | 8428381208839 |
| OEM nr. | 3820N 002 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,19 € 6,55 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822550 |
| EAN | 8428381208846 |
| OEM nr. | 3820N 004 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,19 € 6,55 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822552 |
| EAN | 8428381208853 |
| OEM nr. | 3820N 006 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,19 € 6,55 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822554 |
| EAN | 8428381196532 |
| OEM nr. | 3820N 010 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,19 € 6,55 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822556 |
| EAN | 8428381208860 |
| OEM nr. | 3820N 016 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,19 € 6,55 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822558 |
| EAN | 8428381240471 |
| OEM nr. | 3820N 025 |
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, diam. 53 mm, type 3820N, 1/4" NPT messing bu. dr., 0 - 2,5 bar, onderaansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, diam. 53 mm, type 3820N, 1/4" NPT messing bu. dr., 0 - 4 bar, onderaansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, diam. 53 mm, type 3820N, 1/4" NPT messing bu. dr., 0 - 6 bar, onderaansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, diam. 53 mm, type 3820N, 1/4" NPT messing bu. dr., 0 - 10 bar, onderaansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, diam. 53 mm, type 3820N, 1/4" NPT messing bu. dr., 0 - 16 bar, onderaansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, diam. 53 mm, type 3820N, 1/4" NPT messing bu. dr., 0 - 25 bar, onderaansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 07822548 | Manometer droog 53mm, 0-2,5, 1/4" NPT oa | 3820N 002 | € 8,19 | 20,00 % | € 6,55 | |
| 07822550 | Manometer droog 53mm, 0-4, 1/4" NPT oa | 3820N 004 | € 8,19 | 20,00 % | € 6,55 | |
| 07822552 | Manometer droog 53mm, 0-6, 1/4" NPT oa | 3820N 006 | € 8,19 | 20,00 % | € 6,55 | |
| 07822554 | Manometer droog 53mm, 0-10, 1/4" NPT oa | 3820N 010 | € 8,19 | 20,00 % | € 6,55 | |
| 07822556 | Manometer droog 53mm, 0-16, 1/4" NPT oa | 3820N 016 | € 8,19 | 20,00 % | € 6,55 | |
| 07822558 | Manometer droog 53mm, 0-25, 1/4" NPT oa | 3820N 025 | € 8,19 | 20,00 % | € 6,55 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |