| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,66 € 0,49 24,99 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03770140 |
| EAN | 8785287824649 |
| OEM nr. | 16052-B |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,85 € 0,64 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03770142 |
| EAN | 8785287824656 |
| OEM nr. | 16052-C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2,18 € 1,64 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03770144 |
| EAN | 8785287824663 |
| OEM nr. | 16052-D |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2,37 € 1,78 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03770146 |
| EAN | 8785287824670 |
| OEM nr. | 16052-E |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2,84 € 2,13 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03770148 |
| EAN | 8785287824687 |
| OEM nr. | 16052-F |
PA PP Knie 16052, 90° 1/2", 2 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP Knie 16052, 90° 3/4", 2 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP Knie 16052, 90° 1", 2 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP Knie 16052, 90° 1 1/4", 2 x BSP bu.dr., PN10
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP Knie 16052, 90° 1 1/2", 2 x BSP bu.dr., PN10
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03770140 | PP Knie 90° 1/2" M/M | 16052-B | € 0,66 | 24,99 % | € 0,49 | |
| 03770142 | PP Knie 90° 3/4" M/M | 16052-C | € 0,85 | 25,00 % | € 0,64 | |
| 03770144 | PP Knie 90° 1" M/M | 16052-D | € 2,18 | 25,00 % | € 1,64 | |
| 03770146 | PP Knie 90° 1 1/4" M/M | 16052-E | € 2,37 | 25,00 % | € 1,78 | |
| 03770148 | PP Knie 90° 1 1/2" M/M | 16052-F | € 2,84 | 25,00 % | € 2,13 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP Knie, Knie bu. x bu.dr., Beregeningknie, Fertigatieknie |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP Knie, Knie bu. x bu.dr., Beregeningknie, Fertigatieknie |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP Knie, Knie bu. x bu.dr., Beregeningknie, Fertigatieknie |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP Knie, Knie bu. x bu.dr., Beregeningknie, Fertigatieknie |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP Knie, Knie bu. x bu.dr., Beregeningknie, Fertigatieknie |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP Knie, Knie bu. x bu.dr., Beregeningknie, Fertigatieknie |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |