| Uw prijs excl. btw per Stuk € 10,81 € 7,03 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620608 |
| EAN | 8785267974128 |
| OEM nr. | TG60 50CM |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 10,90 € 7,08 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620606 |
| EAN | 8785267974111 |
| OEM nr. | TG50 50CM |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 10,90 € 7,08 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620610 |
| EAN | 8785267974135 |
| OEM nr. | TG65 50CM |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 11,85 € 7,70 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620612 |
| EAN | 8785267974142 |
| OEM nr. | TG80 50CM |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 14,96 € 9,72 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620614 |
| EAN | 8785267974159 |
| OEM nr. | TG100 50CM |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 18,98 € 12,34 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620616 |
| EAN | 8785267974166 |
| OEM nr. | TG125 50CM |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 43,46 € 28,25 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620618 |
| EAN | 8785267974173 |
| OEM nr. | TG160 50CM |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 57,06 € 37,09 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620620 |
| EAN | 8785267974180 |
| OEM nr. | TG200 50CM |
Drainage taludgoot 60 mm L = 0,5 mtr.
Taludgoten L = 50 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
Drainage taludgoot 50 mm L = 0,5 mtr.
Taludgoten L = 50 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
Drainage taludgoot 65 mm L = 0,5 mtr.
Taludgoten L = 50 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
Drainage taludgoot 80 mm L = 0,5 mtr.
Taludgoten L = 50 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
Drainage taludgoot 100 mm L = 0,5 mtr.
Taludgoten L = 50 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
Drainage taludgoot 125 mm L = 0,5 mtr.
Taludgoten L = 50 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
Drainage taludgoot 160 mm L = 0,5 mtr.
Taludgoten L = 50 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
Drainage taludgoot 200 mm L = 0,5 mtr.
Taludgoten L = 50 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 18620608 | Drainagebuizen blind | TG60 50CM | € 10,81 | 35,00 % | € 7,03 | |
| 18620606 | Drainagebuizen blind | TG50 50CM | € 10,90 | 35,00 % | € 7,08 | |
| 18620610 | Drainagebuizen blind | TG65 50CM | € 10,90 | 35,00 % | € 7,08 | |
| 18620612 | Drainagebuizen blind | TG80 50CM | € 11,85 | 35,00 % | € 7,70 | |
| 18620614 | Drainagebuizen blind | TG100 50CM | € 14,96 | 35,00 % | € 9,72 | |
| 18620616 | Drainagebuizen blind | TG125 50CM | € 18,98 | 35,00 % | € 12,34 | |
| 18620618 | Drainagebuizen blind | TG160 50CM | € 43,46 | 35,00 % | € 28,25 | |
| 18620620 | Drainagebuizen blind | TG200 50CM | € 57,06 | 35,00 % | € 37,09 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 500 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 500 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 500 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 500 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 500 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 500 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 500 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 500 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 500 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |