| Uw prijs excl. btw per Stuk € 630,23 € 378,14 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60002292 |
| EAN | 8785267960060 |
Wortex koppeling voetbocht 3" bi.dr., voor pomp serie 65 - 85 PROFI, 2 x geleidestang aansluiting 1" BSP
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Drainagewaterpompen |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84138100 |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | Pomp koppeling x 3" bi .dr. |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Wortex |
| OEM nr. | 007203811 |
| Persaansluiting diam. | 3" bi. dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Beperkt verzuurd water |
| Productsoort | Koppeling voetbocht / PROFI |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Koppeling voetbocht |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Beperkt verzuurd water |
| Zoekwoorden | PROFI, 3", 65, 85 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |