| Uw prijs excl. btw per Meter € 22,93 € 17,19 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207040.05 |
| EAN | 8785267977112 |
| OEM nr. | 50207040.05 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 26,06 € 19,54 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207040.01 |
| EAN | 8785287811892 |
| OEM nr. | 50207040.01 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 26,06 € 19,54 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207040.02 |
| EAN | 8785287811908 |
| OEM nr. | 50207040.02 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 26,06 € 19,54 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207040.03 |
| EAN | 8785287811915 |
| OEM nr. | 50207040.03 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 26,06 € 19,54 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207040.04 |
| EAN | 8785287811922 |
| OEM nr. | 50207040.04 |
CuDHP Koperen sanitair buis, 18 x 1.0 mm, L = 5 mtr., op lengte, NF keur, R250 volgens EN 1857 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op lengte. CuDHP Koperen sanitair buis, met NF keur volgens KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 18 mm, op lengtematen van 1-2-3-4-5 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 18 x 1.0 mm, L = 1 mtr., op lengte, NF keur, R250 volgens EN 1857 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op lengte. CuDHP Koperen sanitair buis, met NF keur volgens KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 18 mm, op lengtematen van 1-2-3-4-5 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 18 x 1.0 mm, L = 2 mtr., op lengte, NF keur, R250 volgens EN 1857 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op lengte. CuDHP Koperen sanitair buis, met NF keur volgens KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 18 mm, op lengtematen van 1-2-3-4-5 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 18 x 1.0 mm, L = 3 mtr., op lengte, NF keur, R250 volgens EN 1857 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op lengte. CuDHP Koperen sanitair buis, met NF keur volgens KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 18 mm, op lengtematen van 1-2-3-4-5 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 18 x 1.0 mm, L = 4 mtr., op lengte, NF keur, R250 volgens EN 1857 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op lengte. CuDHP Koperen sanitair buis, met NF keur volgens KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 18 mm, op lengtematen van 1-2-3-4-5 meter.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50207040.05 | Koperen buis 18 x 1.0mm L = 5 mtr. | 50207040.05 | € 22,93 | 25,00 % | € 17,19 | |
| 50207040.01 | Koperen buis 18 x 1.0mm L = 1 mtr. | 50207040.01 | € 26,06 | 25,00 % | € 19,54 | |
| 50207040.02 | Koperen buis 18 x 1.0mm L = 2 mtr. | 50207040.02 | € 26,06 | 25,00 % | € 19,54 | |
| 50207040.03 | Koperen buis 18 x 1.0mm L = 3 mtr. | 50207040.03 | € 26,06 | 25,00 % | € 19,54 | |
| 50207040.04 | Koperen buis 18 x 1.0mm L = 4 mtr. | 50207040.04 | € 26,06 | 25,00 % | € 19,54 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111010 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Griekenland |
| Maat / aansluiting | 18 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R250 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057, NF |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111010 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Griekenland |
| Maat / aansluiting | 18 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R250 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057, NF |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111010 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Griekenland |
| Maat / aansluiting | 18 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R250 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057, NF |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111010 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Griekenland |
| Maat / aansluiting | 18 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R250 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057, NF |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111010 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Griekenland |
| Maat / aansluiting | 18 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R250 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057, NF |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111010 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Griekenland |
| Maat / aansluiting | 18 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R250 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057, NF |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |