| Uw prijs excl. btw per Meter € 8,39 € 6,29 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207149 |
| EAN | 8785287812202 |
| OEM nr. | 50207149 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 8,66 € 6,50 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207145 |
| EAN | 8785287812165 |
| OEM nr. | 50207145 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 8,66 € 6,50 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207146 |
| EAN | 8785287812172 |
| OEM nr. | 50207146 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 8,66 € 6,50 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207147 |
| EAN | 8785287812189 |
| OEM nr. | 50207147 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 8,97 € 6,73 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207143 |
| EAN | 8785287812141 |
| OEM nr. | 50207143 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 8,97 € 6,73 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207144 |
| EAN | 8785287812158 |
| OEM nr. | 50207144 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 8,97 € 6,73 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207148 |
| EAN | 8785287812196 |
| OEM nr. | 50207148 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 9,70 € 7,28 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207140 |
| EAN | 8785287812110 |
| OEM nr. | 50207140 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 10,05 € 7,54 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207141 |
| EAN | 8785287812127 |
| OEM nr. | 50207141 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 10,05 € 7,54 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207142 |
| EAN | 8785287812134 |
| OEM nr. | 50207142 |
CuDHP Koperen sanitair buis, 10 x 1.0 mm, L = 50 mtr., op rol, R220 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op rol. CuDHP Koperen sanitair buis, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 6-8-10 mm, op lengtematen van 5-10-15-20-25-30-35-40-45-50 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 10 x 1.0 mm, L = 30 mtr., op rol, R220 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op rol. CuDHP Koperen sanitair buis, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 6-8-10 mm, op lengtematen van 5-10-15-20-25-30-35-40-45-50 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 10 x 1.0 mm, L = 35 mtr., op rol, R220 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op rol. CuDHP Koperen sanitair buis, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 6-8-10 mm, op lengtematen van 5-10-15-20-25-30-35-40-45-50 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 10 x 1.0 mm, L = 40 mtr., op rol, R220 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op rol. CuDHP Koperen sanitair buis, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 6-8-10 mm, op lengtematen van 5-10-15-20-25-30-35-40-45-50 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 10 x 1.0 mm, L = 20 mtr., op rol, R220 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op rol. CuDHP Koperen sanitair buis, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 6-8-10 mm, op lengtematen van 5-10-15-20-25-30-35-40-45-50 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 10 x 1.0 mm, L = 25 mtr., op rol, R220 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op rol. CuDHP Koperen sanitair buis, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 6-8-10 mm, op lengtematen van 5-10-15-20-25-30-35-40-45-50 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 10 x 1.0 mm, L = 45 mtr., op rol, R220 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op rol. CuDHP Koperen sanitair buis, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 6-8-10 mm, op lengtematen van 5-10-15-20-25-30-35-40-45-50 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 10 x 1.0 mm, L = 5 mtr., op rol, R220 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op rol. CuDHP Koperen sanitair buis, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 6-8-10 mm, op lengtematen van 5-10-15-20-25-30-35-40-45-50 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 10 x 1.0 mm, L = 10 mtr., op rol, R220 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op rol. CuDHP Koperen sanitair buis, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 6-8-10 mm, op lengtematen van 5-10-15-20-25-30-35-40-45-50 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 10 x 1.0 mm, L = 15 mtr., op rol, R220 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op rol. CuDHP Koperen sanitair buis, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 6-8-10 mm, op lengtematen van 5-10-15-20-25-30-35-40-45-50 meter.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50207149 | Koperen buis 10 x 1.0mm R = 50 mtr. | 50207149 | € 8,39 | 25,00 % | € 6,29 | |
| 50207145 | Koperen buis 10 x 1.0mm R = 30 mtr. | 50207145 | € 8,66 | 25,00 % | € 6,50 | |
| 50207146 | Koperen buis 10 x 1.0mm R = 35 mtr. | 50207146 | € 8,66 | 25,00 % | € 6,50 | |
| 50207147 | Koperen buis 10 x 1.0mm R = 40 mtr. | 50207147 | € 8,66 | 25,00 % | € 6,50 | |
| 50207143 | Koperen buis 10 x 1.0mm R = 20 mtr. | 50207143 | € 8,97 | 25,00 % | € 6,73 | |
| 50207144 | Koperen buis 10 x 1.0mm R = 25 mtr. | 50207144 | € 8,97 | 25,00 % | € 6,73 | |
| 50207148 | Koperen buis 10 x 1.0mm R = 45 mtr. | 50207148 | € 8,97 | 25,00 % | € 6,73 | |
| 50207140 | Koperen buis 10 x 1.0mm R = 5 mtr. | 50207140 | € 9,70 | 25,00 % | € 7,28 | |
| 50207141 | Koperen buis 10 x 1.0mm R = 10 mtr. | 50207141 | € 10,05 | 25,00 % | € 7,54 | |
| 50207142 | Koperen buis 10 x 1.0mm R = 15 mtr. | 50207142 | € 10,05 | 25,00 % | € 7,54 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111090 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 10 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R220 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111090 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 10 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R220 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111090 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 10 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R220 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111090 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 10 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R220 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111090 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 10 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R220 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111090 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 10 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R220 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111090 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 10 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R220 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111090 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 10 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R220 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111090 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 10 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R220 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111090 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 10 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R220 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111090 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 10 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Wieland |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R220 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |