| Uw prijs excl. btw per Meter € 4,12 € 2,88 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610040 |
| EAN | 8785267974708 |
| OEM nr. | 18610040 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 4,12 € 2,88 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610044 |
| EAN | 8785267974715 |
| OEM nr. | 18610044 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 5,49 € 3,84 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610032 |
| EAN | 8785267974685 |
| OEM nr. | 18610032 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 5,49 € 3,84 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610036 |
| EAN | 8785267974692 |
| OEM nr. | 18610036 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 5,49 € 3,84 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610046 |
| OEM nr. | 18610046 |
| Verpakking eenheid | Per meter |
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 63 mm, rood, incl. trekdraad en steekmof, rollengte 25 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 63 mm, rood, incl. trekdraad en steekmof, rollengte 50 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 63 mm, rood, excl. trekdraad en steekmof, rollengte 10 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 63 mm, rood, excl. trekdraad en steekmof, rollengte 15 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 63 mm, rood, excl.. trekdraad en steekmof snijrol L = max. 49 mtr. (prijs p. mtr.), afname per mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Toepasbaar in voedselverwerking | Verpakking eenheid | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 18610040 | Kabelbeschermingsbuis 63 mm, 25 mtr. | 18610040 | Nee | Volle rol | € 4,12 | 30,00 % | € 2,88 | |
| 18610044 | Kabelbeschermingsbuis 63 mm, 50 mtr. | 18610044 | Nee | Volle rol | € 4,12 | 30,00 % | € 2,88 | |
| 18610032 | Kabelbeschermingsbuis 63 mm, 10 mtr. | 18610032 | Nee | Volle rol | € 5,49 | 30,00 % | € 3,84 | |
| 18610036 | Kabelbeschermingsbuis 63 mm, 15 mtr. | 18610036 | Nee | Volle rol | € 5,49 | 30,00 % | € 3,84 | |
| 18610046 | Kabelbeschermingsbuis 63 mm, 49 mtr. | 18610046 | Per meter | € 5,49 | 30,00 % | € 3,84 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 63 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 63 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 63 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 63 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 63 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 63 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |