| Uw prijs excl. btw per Meter € 16,34 € 11,44 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610100 |
| EAN | 8785267974852 |
| OEM nr. | 18610100 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 21,79 € 15,25 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610106 |
| OEM nr. | 18610106 |
| Verpakking eenheid | Per meter |
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 160 mm, rood, incl. trekdraad en steekmof, rollengte 25 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 160 mm, rood, excl.. trekdraad en steekmof snijrol L = max. 24 mtr. (prijs p. mtr.), afname per mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Toepasbaar in voedselverwerking | Verpakking eenheid | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 18610100 | Kabelbeschermingsbuis 160 mm, 25 mtr. | 18610100 | Nee | Volle rol | € 16,34 | 30,00 % | € 11,44 | |
| 18610106 | Kabelbeschermingsbuis 160 mm, 24 mtr. | 18610106 | Per meter | € 21,79 | 30,00 % | € 15,25 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 160 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 160 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 160 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |