| Uw prijs excl. btw per Meter € 6,75 € 3,37 50,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50035200 |
| EAN | 8785267976603 |
| OEM nr. | 70-V17030025 |
| Productsoort | Kabel YMz1K Cca |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 7,27 € 3,64 50,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50035232 |
| EAN | 8785267976689 |
| OEM nr. | 70-V19030025 |
| Productsoort | Kabel YMz1K B2ca |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 10,93 € 5,47 50,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50035212 |
| EAN | 8785267976634 |
| OEM nr. | 70-V17050025 |
| Productsoort | Kabel YMz1K Cca |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,87 € 5,93 50,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50035244 |
| EAN | 8785267976719 |
| OEM nr. | 70-V19050025 |
| Productsoort | Kabel YMz1K B2ca |
Kabel halogeenvrij YMz1K Cca 3 x 2,5 mm² CPR DoP : SVL-079, rol 100 mtr.
Installatie conform de nieuwe CPR is een norm voor de brandclassificatie van kabels en elektrische leidingen in bouwwerken.
De afkorting CPR staat voor Construction Product Regulation, ruw vertaald is het een verordening voor bouwproducten.[/br]
In Europa is de CPR bekend als de norm EN 50575 (CPR).[/br]
In Nederland is hiervoor NEN 8012 opgesteld.[/br]
Het doel van de norm is om meer uniformiteit en duidelijkheid te creëren omtrent het brandgedrag van kabels en elektrische leidingen.[/br]
En om de schade als gevolg van brand van en via elektrische leidingen zoveel mogelijk te beperken.[/br]
Voor technische informatie verwijzen wij u naar de specifieke productinformatie.[/br]
Kabel halogeenvrij YMz1K B2ca 3 x 2,5 mm² CPR DoP : SVL-079B, rol 100 mtr.
Installatie conform de nieuwe CPR is een norm voor de brandclassificatie van kabels en elektrische leidingen in bouwwerken.
De afkorting CPR staat voor Construction Product Regulation, ruw vertaald is het een verordening voor bouwproducten.[/br]
In Europa is de CPR bekend als de norm EN 50575 (CPR).[/br]
In Nederland is hiervoor NEN 8012 opgesteld.[/br]
Het doel van de norm is om meer uniformiteit en duidelijkheid te creëren omtrent het brandgedrag van kabels en elektrische leidingen.[/br]
En om de schade als gevolg van brand van en via elektrische leidingen zoveel mogelijk te beperken.[/br]
Voor technische informatie verwijzen wij u naar de specifieke productinformatie.[/br]
Kabel halogeenvrij YMz1K Cca 5 x 2,5 mm² CPR DoP : SVL-079, rol 100 mtr.
Installatie conform de nieuwe CPR is een norm voor de brandclassificatie van kabels en elektrische leidingen in bouwwerken.
De afkorting CPR staat voor Construction Product Regulation, ruw vertaald is het een verordening voor bouwproducten.[/br]
In Europa is de CPR bekend als de norm EN 50575 (CPR).[/br]
In Nederland is hiervoor NEN 8012 opgesteld.[/br]
Het doel van de norm is om meer uniformiteit en duidelijkheid te creëren omtrent het brandgedrag van kabels en elektrische leidingen.[/br]
En om de schade als gevolg van brand van en via elektrische leidingen zoveel mogelijk te beperken.[/br]
Voor technische informatie verwijzen wij u naar de specifieke productinformatie.[/br]
Kabel halogeenvrij YMz1K B2ca 5 x 2,5 mm² CPR DoP : SVL-079B, rol 100 mtr.
Installatie conform de nieuwe CPR is een norm voor de brandclassificatie van kabels en elektrische leidingen in bouwwerken.
De afkorting CPR staat voor Construction Product Regulation, ruw vertaald is het een verordening voor bouwproducten.[/br]
In Europa is de CPR bekend als de norm EN 50575 (CPR).[/br]
In Nederland is hiervoor NEN 8012 opgesteld.[/br]
Het doel van de norm is om meer uniformiteit en duidelijkheid te creëren omtrent het brandgedrag van kabels en elektrische leidingen.[/br]
En om de schade als gevolg van brand van en via elektrische leidingen zoveel mogelijk te beperken.[/br]
Voor technische informatie verwijzen wij u naar de specifieke productinformatie.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Productsoort | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50035200 | Kabel YMz1K Cca 3x2,5mm2, rol 100 mtr. | 70-V17030025 | Kabel YMz1K Cca | € 6,75 | 50,00 % | € 3,37 | |
| 50035232 | Kabel YMz1K B2ca 3x2,5mm2, rol 100 mtr. | 70-V19030025 | Kabel YMz1K B2ca | € 7,27 | 50,00 % | € 3,64 | |
| 50035212 | Kabel YMz1K Cca 5x2,5mm2, rol 100 mtr. | 70-V17050025 | Kabel YMz1K Cca | € 10,93 | 50,00 % | € 5,47 | |
| 50035244 | Kabel YMz1K B2ca 5x2,5mm2, rol 100 mtr. | 70-V19050025 | Kabel YMz1K B2ca | € 11,87 | 50,00 % | € 5,93 |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Turkije |
| Merk | Voi |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Installatiekabel halogeenvrij, brand vertragend |
| Zoekwoorden | Installatiekabel halogeenvrij |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Turkije |
| Merk | Voi |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Installatiekabel halogeenvrij, brand vertragend |
| Zoekwoorden | Installatiekabel halogeenvrij |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Turkije |
| Merk | Voi |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Installatiekabel halogeenvrij, brand vertragend |
| Zoekwoorden | Installatiekabel halogeenvrij |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Turkije |
| Merk | Voi |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Installatiekabel halogeenvrij, brand vertragend |
| Zoekwoorden | Installatiekabel halogeenvrij |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Turkije |
| Merk | Voi |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Installatiekabel halogeenvrij, brand vertragend |
| Zoekwoorden | Installatiekabel halogeenvrij |
| toon meertoon minder | |