| Levertijd | Levertijd |
| Artikelnummer | VA_V02000464 |
Hunter G995 pop-up 7,5 cm instelbare sproeier, 1 1/2" bi.dr. voor Acme swing, instelbare hoek 40° - 360°, met kunststof riser, drukregelaar 5,5 bar, elektrische afsluiter 24 VAC, incl. 8 nozzles
| Bar voordruk H | 8,3 |
| Bar voordruk L | 5,5 - 8,3, afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bi |
| Cap. m3 uur H | Zie bijgevoegde data |
| Cap. m3 uur L | 6,70 - 19,04, afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie |
| Cap. m3 uur M | Zie bijgevoegde data |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 m/s |
| Drukbereik bar | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, tussen de 5,5 en bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | USA |
| Maat / aansluiting | 1 1/2" bi. dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Hunter |
| Neerslag m3 uur H | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Neerslag m3 uur L | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Neerslag m3 uur M | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Neerslag mm uur H | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Neerslag mm uur L | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Nozzle diam. boring | Zie Nozzle tabel |
| Nozzle kleur | Zie bijgevoegde data |
| Nozzle type ° | 22,5 - 15° |
| Nozzle type L x B mtr. | Zie Nozzle tabel |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Hunter pop-up G995 Rotor sproeier |
| Radius L | 22,9 - 31,7 mtr., afhankelijk van het te selecteren type nozzle, |
| Radius M | 23,2 - 28 |
| Rotatie sproeihoek ° | 40° - 360° ° |
| Soort sproeier | Hunter pop-up G995 sproeier pop-up sector sproeier |
| Sproeihoek ° nozzle | 22,5 - 15° |
| Straalbereik mtr. | 23,2 - 28 |
| Uitschuifhoogte mm | 75 mm |
| Uitvoering | Sproeiradius: 22,9 - 31,7 mtr. - G990 Rotor pop-up sproeier 7,5 |
| Volgens norm (en) | CEE product conformatie |
| Toepassing | Golfbanen, Voetbal & Sportvelden, lees de aanvullende informatie bij dit artikel |
| Nozzles diameter_en_aantal | 8 nozzles |
| toon meertoon minder | |