| Uw prijs excl. btw per Stuk € 22,94 € 16,06 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 02000364 |
| EAN | 8717605080925 |
Hunter Rotor sproeier PGP-Ultra 4-10 cm pop-up sproeier, 3/4" bu.dr., instelbare hoek 0° - 360°, incl. 8 nozzles
| Bar voordruk H | 4,5 |
| Bar voordruk L | 2,0 - 4,5, afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bi |
| Cap. m3 uur H | Zie bijgevoegde data |
| Cap. m3 uur L | 0,10 - 3,22, afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie |
| Cap. m3 uur M | Zie bijgevoegde data |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 m/s |
| Drukbereik bar | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, tussen de 2,0 en bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | USA |
| Maat / aansluiting | 3/4" bi. dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Hunter |
| Neerslag m3 uur H | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Neerslag m3 uur L | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Neerslag m3 uur M | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Neerslag mm uur H | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Neerslag mm uur L | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Nozzle diam. boring | Ultra standaard: 1,5 - 2,0 - 2,5 - 3,0 - 4,0 - 5,0 - 6,0 - 8,0. |
| Nozzle kleur | Zie bijgevoegde data |
| Nozzle type ° | 25° standaard nozzle, 13° low angle nozzle |
| OEM nr. | NA202 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Hunter Rotor PGP-Ultra pop-up sproeier |
| Radius H | Zie bijgevoegde data |
| Radius L | 8,2 - 14,0 mtr., afhankelijk van het te selecteren type nozzle, |
| Radius M | 9,1 - 15,8 |
| Rotatie sproeihoek ° | 0° - 360° ° |
| Soort sproeier | Hunter Rotor PGP pop-up sector sproeier |
| Spr. cap. m3 per uur | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n m3 / uur |
| Sproeihoek ° nozzle | 25° standaard nozzle, 13° low angle nozzle |
| Straalbereik mtr. | 9,1 - 15,8 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitschuifhoogte mm | 100 mm |
| Uitvoering | Sproeiradius: 8,2 - 15,8 mtr. - PGP-Ultra 04 Rotor pop-up sproei |
| Volgens norm (en) | CEE product conformatie |
| Toepassing | Tuin & Park, lees de aanvullende documentatie bij dit artikel voor toepassing, installatie en gebruik |
| Nozzles diameter_en_aantal | 8 standaard rode en 4 low angle |
| toon meertoon minder | |