| Uw prijs excl. btw per Stuk € 16,08 € 11,26 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02000138 |
Hunter / RainBird beregening rotator MP3500-90°, roterende straal nevelaar nozzle voor Hunter / RainBird beregening & Rain Bird pop-up Pro / Spray sproeiers, Lichtbruin, instelbare hoek bereik 90° - 210°, sproeiradius: 9.4 - 10.7 mtr., 2.1-3.8 bar
| Bar voordruk H | 3,5 - 3,8 |
| Bar voordruk L | 1,7 - 2,0 |
| Bar voordruk M | 2,5 - 2,8 - 3,0 |
| Cap. m3 uur H | 0,52 - 0,55 - 0,57 |
| Cap. m3 uur L | 0,39 - 0,42 - 0,46 |
| Cap. m3 uur M | 0,49 |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 m/s |
| Drukbereik bar | 1,70 - 3,80 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Kleur | Lichtbruin |
| Land van oorsprong | USA |
| Maat / aansluiting | Bi. dr., passend op Hunter en RainBird (Pro) Spray sproeiers |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Hunter |
| Neerslag m3 uur H | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag m3 uur L | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag m3 uur M | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur H | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur L | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur M | 11 - 14 mm/uur |
| Nozzle kleur | Grijs |
| Nozzle type ° | MP3000 Serie |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Rotator MP3500 Pro Spray pop-up |
| Radius H | 9,1 - 9,1 |
| Radius L | 7,6 - 8,2 |
| Radius M | 8,5 - 9,1 - 9,1 |
| Rotatie sproeihoek ° | 360° ° |
| Soort sproeier | Pop-up straal nevelaar nozzle |
| Sproeihoek ° nozzle | 360° |
| Straalbereik mtr. | 7,6 - 9,1 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Sproeiradius: Ø 9.4 - 10.7 mtr. - MP3500 90°-210° |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | CEE product conformatie |
| Toepassing | Tuin & Park beregening, lees de aanvullende documentatie bij dit artikel voor toepassing, installatie en gebruik |
| toon meertoon minder | |