| Uw prijs excl. btw per Stuk € 5,04 € 3,53 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 02000012 |
| EAN | 8717605027920 |
Hunter pop-up (100 mm) sector instelbare nevelsproeier serie Ultra-04, type PSU-04 - 17 A, sproeidiam. 5,2 mtr., 1/2" bi.dr.
| Bar voordruk H | 4,8 |
| Bar voordruk L | 1,4 |
| Bar voordruk M | 2 |
| Cap. m3 uur H | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Cap. m3 uur L | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Cap. m3 uur M | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 m/s |
| Drukbereik bar | 1,4 - 4,8 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | USA |
| Maat / aansluiting | 1/2" bi. dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Hunter |
| Neerslag m3 uur H | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Neerslag m3 uur L | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Neerslag m3 uur M | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Neerslag mm uur H | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Neerslag mm uur L | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n |
| Neerslag mm uur M | 40 |
| Nozzle kleur | Grijs |
| Nozzle type ° | 1° - 360° |
| OEM nr. | NA130 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Tuin beregening sproeier pop-up Ultra 4 |
| Radius H | 5,7 |
| Radius L | 4,7 |
| Radius M | 5,2 |
| Rotatie sproeihoek ° | 1° - 360° ° |
| Soort sproeier | Spray pop-up |
| Spr. cap. m3 per uur | 1,22 m3 / uur |
| Sproeihoek ° nozzle | 28° |
| Straalbereik mtr. | 2,6 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitschuifhoogte mm | 100 mm |
| Uitvoering | Sproeiradius: 4,7 - 5,7 mtr. - PSU-04 - 17 A, instelbare nozzle |
| Volgens norm (en) | CEE product conformatie |
| Toepassing | Tuin & Park, lees de aanvullende documentatie bij dit artikel voor toepassing, installatie en gebruik |
| toon meertoon minder | |