| Uw prijs excl. btw per Stuk € 16,78 € 11,75 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400181 |
| EAN | 8717845226053 |
| OEM nr. | 82760 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 19,51 € 13,65 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 15400183 |
| EAN | 8717845226206 |
| OEM nr. | 82763 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 19,86 € 13,90 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 15400182 |
| EAN | 8717845226152 |
| OEM nr. | 82762 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 22,79 € 15,96 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400184 |
| EAN | 8717845226107 |
| OEM nr. | 82761 |
Bonfix Messing knelfitting, hoek T-stuk, 3 x knel, 15 x 15 x 15 mm, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, hoek T-stuk, 3 x knel, 22 x 15 x 15 mm, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, hoek T-stuk, 3 x knel, 22 x 15 x 22 mm, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, hoek T-stuk, 3 x knel, 22 x 22 x 22 mm, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 15400181 | Water | 82760 | € 16,78 | 30,00 % | € 11,75 | |
| 15400183 | Water | 82763 | € 19,51 | 30,00 % | € 13,65 | |
| 15400182 | Water | 82762 | € 19,86 | 30,00 % | € 13,90 | |
| 15400184 | Water | 82761 | € 22,79 | 30,00 % | € 15,96 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Hoek T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 3 x knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Water,Drinkwater,Verwarming |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Hoek T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 3 x knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Hoek T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 3 x knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Hoek T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 3 x knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Hoek T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 3 x knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |