| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,21 € 5,75 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 15818237 |
| EAN | 8785287862962 |
Halve lassok, 2 1/2" x 30 mm, BSP bi.dr., Nr. 170, staal gegalvaniseerd, conform: DVGW and SVGW / DIN EN 10226 (DIN 2982)
Staal gegalvaniseerde halve lassokken Deze gegalvaniseerde stalen halve lassokken zijn bedoeld voor het inlassen van een binnendraadverbinding in stalen leidingen of constructies binnen industriële installaties. Ze worden vervaardigd uit staal en voorzien van een zinklaag, geschikt voor toepassingen waar corrosiebescherming gewenst is. De halve lassokken zijn uitgevoerd met BSP binnendraad (G)</b], conform [b]EN- en ISO-normering. Door de compacte bouw zijn ze geschikt voor situaties met beperkte inbouwruimte en maken ze het mogelijk om een schroefdraadverbinding te creëren in een gelaste leiding. Toepassing: Veel toegepast in: Industriële leiding- en constructiesystemen Machine- en apparatenbouw Technische en agrarische installaties Water- en niet-kritische mediumtoepassingen De gegalvaniseerde stalen halve lassokken zijn leverbaar in verschillende draadmaten en geschikt voor aansluiting op standaard BSP-componenten binnen de industrie.
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,21 kg |
| HS code | 73071910 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 2 1/2" x 30 mm, BSP bi.dr. |
| Materiaal | Zwart staal |
| Max. vloeist. temp. ° C | +120 ° C |
| Merk | Atusa |
| OEM nr. | M140000A |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Halve lassok |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Nr. 170 |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi.dr |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | DIN EN-10241, DIN EN-10255 |
| Zoekwoorden | Staal Gegalvaniseerde Halve Lassok, Gegalvaniseerde Halve Lassok |
| Toepassing | Water, B-Water, Lucht, Oliën, Granulaten |
| toon meertoon minder | |