| Uw prijs excl. btw per Stuk € 525,70 € 394,27 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 12112086 |
| EAN | 4015933086522 |
Geka prof. reiniging pistool, RVS constructie, cap. 25 l./min. - 5 bar, max. 24 bar, max. 95°C, 1/2" bi.dr.
Geka professioneel (RVS behuizing) reiniging pistool met verstelbaar sproeipatroon
Voor toepassing in industriële toepassingen.[/br]
Bestand tegen max. 24 bar werkdruk en 95°C schoonwater temperatuur (niet toepasbaar in stoom)[/br]
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 73269098 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 1/2", 25 ltr./min. |
| Materiaal | RVS |
| Max. vloeist. temp. ° C | +95 ° C |
| Merk | Geka |
| OEM nr. | 23.1880 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Geka reiniging pistool |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | FKM-Teflon |
| Uitvoering | Reinigingpistool 95°C |
| Volgens norm (en) | DIN ISO 1629 |
| Toepassing | Professionele- industriele reiniging toepassingen waar met warm / heetwater gereinigd moet worden |
| toon meertoon minder | |