| Uw prijs excl. btw per Stuk € 54,60 € 38,77 29,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05263116 |
| EAN | 4015933022520 |
| OEM nr. | 02.5110 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 54,81 € 38,92 29,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05263122 |
| EAN | 4015933022537 |
| OEM nr. | 02.5111 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 65,82 € 46,73 29,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05263124 |
| EAN | 4015933022544 |
| OEM nr. | 02.5113 |
Originele RVS 316 Geka Plus snelkoppeling, type K voor drinkwater volgens DVGW - KTW, max. 40 bar, bi.dr. 1/2"
Originele Geka RVS 316 koppelingen
Voor toepassing specifiek in drinkwater met DVGW prototype testcertificaat DW-0310BT02.[/br]
Ongeëvenaarde en meer dan 100% betere prestatie, gebruik en veiligheid in vergelijking met andere Geka-imitaties.[/br]
Origineel Geka en Plus betekent een Geka watervoerend-systeem dat zich al decennia lang bewezen heeft - gecombineerd met de technologie van de toekomst.[/br]
Het is duidelijk de universele koppeling van de Geka-generatie voor de 21ste eeuw met een meer dan 100% betere prestatie, gebruik, veiligheid en levensduur in vergelijking met andere Geka-imitaties.[/br]
Het originele Geka assortiment omvat een complete range koppelingen, dichtingen, spuitgarnituren voor zowel professionele als hobby toepassingen.[/br]
Door de uitermate hoge kwaliteit van de producten is de levensduur aanzienlijk langer dan imitatie producten.[/br]
Originele RVS 316 Geka Plus snelkoppeling, type K voor drinkwater volgens DVGW - KTW, max. 40 bar, bi.dr. 3/4"
Originele Geka RVS 316 koppelingen
Voor toepassing specifiek in drinkwater met DVGW prototype testcertificaat DW-0310BT02.[/br]
Ongeëvenaarde en meer dan 100% betere prestatie, gebruik en veiligheid in vergelijking met andere Geka-imitaties.[/br]
Origineel Geka en Plus betekent een Geka watervoerend-systeem dat zich al decennia lang bewezen heeft - gecombineerd met de technologie van de toekomst.[/br]
Het is duidelijk de universele koppeling van de Geka-generatie voor de 21ste eeuw met een meer dan 100% betere prestatie, gebruik, veiligheid en levensduur in vergelijking met andere Geka-imitaties.[/br]
Het originele Geka assortiment omvat een complete range koppelingen, dichtingen, spuitgarnituren voor zowel professionele als hobby toepassingen.[/br]
Door de uitermate hoge kwaliteit van de producten is de levensduur aanzienlijk langer dan imitatie producten.[/br]
Originele RVS 316 Geka Plus snelkoppeling, type K voor drinkwater volgens DVGW - KTW, max. 40 bar, bi.dr. 1"
Originele Geka RVS 316 koppelingen
Voor toepassing specifiek in drinkwater met DVGW prototype testcertificaat DW-0310BT02.[/br]
Ongeëvenaarde en meer dan 100% betere prestatie, gebruik en veiligheid in vergelijking met andere Geka-imitaties.[/br]
Origineel Geka en Plus betekent een Geka watervoerend-systeem dat zich al decennia lang bewezen heeft - gecombineerd met de technologie van de toekomst.[/br]
Het is duidelijk de universele koppeling van de Geka-generatie voor de 21ste eeuw met een meer dan 100% betere prestatie, gebruik, veiligheid en levensduur in vergelijking met andere Geka-imitaties.[/br]
Het originele Geka assortiment omvat een complete range koppelingen, dichtingen, spuitgarnituren voor zowel professionele als hobby toepassingen.[/br]
Door de uitermate hoge kwaliteit van de producten is de levensduur aanzienlijk langer dan imitatie producten.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 05263116 | Geka Plus RVS kop. bi.dr. 1/2" | 02.5110 | € 54,60 | 29,00 % | € 38,77 | |
| 05263122 | Geka Plus RVS kop. bi.dr. 3/4" | 02.5111 | € 54,81 | 29,00 % | € 38,92 | |
| 05263124 | Geka Plus RVS kop. bi.dr. 1" | 02.5113 | € 65,82 | 29,00 % | € 46,73 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73072910 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | RVS |
| Max. vloeist. temp. ° C | 100 ° C |
| Merk | Geka |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Geka Plus RVS 316 bi.dr. 40 bar met drinkwater certificaat |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | 300D |
| Uitvoering | Geka DVGW, RVS, 40 bar snelkoppeling bi.dr. |
| Volgens norm (en) | Voor drinkwater, DVGW en KTW |
| Toepassing | In drinkwater distributie voor menselijke consumptie. Specifiek toepasbaar in de industrie, tijdens evenementen, horeca voorzieningen, bouwplaatsen, tijdelijke drinkwatervoorzieningen, drinkwatervoerende machines, drinkwater service werkzaamheden. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73072910 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | RVS |
| Max. vloeist. temp. ° C | 100 ° C |
| Merk | Geka |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Geka Plus RVS 316 bi.dr. 40 bar met drinkwater certificaat |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | 300D |
| Uitvoering | Geka DVGW, RVS, 40 bar snelkoppeling bi.dr. |
| Volgens norm (en) | Voor drinkwater, DVGW en KTW |
| Toepassing | In drinkwater distributie voor menselijke consumptie. Specifiek toepasbaar in de industrie, tijdens evenementen, horeca voorzieningen, bouwplaatsen, tijdelijke drinkwatervoorzieningen, drinkwatervoerende machines, drinkwater service werkzaamheden. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73072910 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | RVS |
| Max. vloeist. temp. ° C | 100 ° C |
| Merk | Geka |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Geka Plus RVS 316 bi.dr. 40 bar met drinkwater certificaat |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | 300D |
| Uitvoering | Geka DVGW, RVS, 40 bar snelkoppeling bi.dr. |
| Volgens norm (en) | Voor drinkwater, DVGW en KTW |
| Toepassing | In drinkwater distributie voor menselijke consumptie. Specifiek toepasbaar in de industrie, tijdens evenementen, horeca voorzieningen, bouwplaatsen, tijdelijke drinkwatervoorzieningen, drinkwatervoerende machines, drinkwater service werkzaamheden. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73072910 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | RVS |
| Max. vloeist. temp. ° C | 100 ° C |
| Merk | Geka |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Geka Plus RVS 316 bi.dr. 40 bar met drinkwater certificaat |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | 300D |
| Uitvoering | Geka DVGW, RVS, 40 bar snelkoppeling bi.dr. |
| Volgens norm (en) | Voor drinkwater, DVGW en KTW |
| Toepassing | In drinkwater distributie voor menselijke consumptie. Specifiek toepasbaar in de industrie, tijdens evenementen, horeca voorzieningen, bouwplaatsen, tijdelijke drinkwatervoorzieningen, drinkwatervoerende machines, drinkwater service werkzaamheden. |
| toon meertoon minder | |