| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2,60 € 1,85 29,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05322562 |
| EAN | 4015933043440 |
Originele messing Geka perslucht insteek koppeling, serie ESSK, max. 35 bar, bi.dr. 1/4"
[b]Geka ESSK professioneel messing snelkoppeling systeem voor perslucht[b]
Snelkoppelingen zijn eenvoudig met 1 hand te bedienen.[/br]
Het systeem omvat snelkoppelingen, stekkers met bi. en bu. dr., verdeelstuk en blaaspistool.[/br]
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,024 kg |
| HS code | 74199990 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | Messing |
| Max. vloeist. temp. ° C | 100 ° C |
| Merk | Geka |
| OEM nr. | 62.5381 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Persluchtkoppelingen Push-fit Geka EESK messing insteek koppelin |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | ESSK, messing 35 bar insteekkoppeling - bi.dr. |
| Toepassing | Perslucht gereedschappen en installaties . |
| toon meertoon minder | |