| Uw prijs excl. btw per Stuk € 10,58 € 7,51 29,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05322530 |
| EAN | 4015933043365 |
| OEM nr. | 62.3331 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 10,58 € 7,51 29,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05322532 |
| EAN | 4015933043372 |
| OEM nr. | 62.3334 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 10,58 € 7,51 29,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05322534 |
| EAN | 4015933043396 |
| OEM nr. | 62.3338 |
Originele messing Geka klik perslucht snelkoppeling met afsluiventiel, serie ESSK, max. 35 bar, slangtule 1/4" - 6 mm
[b]Geka ESSK professioneel messing snelkoppeling systeem voor perslucht[b]
Snelkoppelingen zijn eenvoudig met 1 hand te bedienen.[/br]
Het systeem omvat snelkoppelingen, stekkers met bi. en bu. dr., verdeelstuk en blaaspistool.[/br]
Originele messing Geka klik perslucht snelkoppeling met afsluiventiel, serie ESSK, max. 35 bar, slangtule 3/8" - 10 mm
[b]Geka ESSK professioneel messing snelkoppeling systeem voor perslucht[b]
Snelkoppelingen zijn eenvoudig met 1 hand te bedienen.[/br]
Het systeem omvat snelkoppelingen, stekkers met bi. en bu. dr., verdeelstuk en blaaspistool.[/br]
Originele messing Geka klik perslucht snelkoppeling met afsluiventiel, serie ESSK, max. 35 bar, slangtule 1/2" - 13 mm
[b]Geka ESSK professioneel messing snelkoppeling systeem voor perslucht[b]
Snelkoppelingen zijn eenvoudig met 1 hand te bedienen.[/br]
Het systeem omvat snelkoppelingen, stekkers met bi. en bu. dr., verdeelstuk en blaaspistool.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 05322530 | Geka ESSK klik kopp. 6mm tule | 62.3331 | € 10,58 | 29,00 % | € 7,51 | |
| 05322532 | Geka ESSK klik kopp. 10mm tule | 62.3334 | € 10,58 | 29,00 % | € 7,51 | |
| 05322534 | Geka ESSK klik kopp. 13mm tule | 62.3338 | € 10,58 | 29,00 % | € 7,51 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818099 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Messing |
| Max. vloeist. temp. ° C | 100 ° C |
| Merk | Geka |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Persluchtkoppelingen Push-fit Geka EESK messing snelkoppeling x |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | NBR |
| Uitvoering | ESSK, messing 35 bar snelkoppeling slangtule |
| Toepassing | Perslucht gereedschappen en installaties . |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818099 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Messing |
| Max. vloeist. temp. ° C | 100 ° C |
| Merk | Geka |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Persluchtkoppelingen Push-fit Geka EESK messing snelkoppeling x |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | NBR |
| Uitvoering | ESSK, messing 35 bar snelkoppeling slangtule |
| Toepassing | Perslucht gereedschappen en installaties . |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818099 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Messing |
| Max. vloeist. temp. ° C | 100 ° C |
| Merk | Geka |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Persluchtkoppelingen Push-fit Geka EESK messing snelkoppeling x |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | NBR |
| Uitvoering | ESSK, messing 35 bar snelkoppeling slangtule |
| Toepassing | Perslucht gereedschappen en installaties . |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818099 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Messing |
| Max. vloeist. temp. ° C | 100 ° C |
| Merk | Geka |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Persluchtkoppelingen Push-fit Geka EESK messing snelkoppeling x |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | NBR |
| Uitvoering | ESSK, messing 35 bar snelkoppeling slangtule |
| Toepassing | Perslucht gereedschappen en installaties . |
| toon meertoon minder | |