| Uw prijs excl. btw per Meter € 6,03 € 4,52 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06240751 |
| EAN | 8785268011440 |
| Buig rad. mm (slang) | 110 mm |
| OEM nr. | 06240751 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 6,03 € 4,52 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06240752 |
| EAN | 8785268011457 |
| Buig rad. mm (slang) | 140 mm |
| OEM nr. | 06240752 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 6,70 € 5,03 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06240753 |
| EAN | 8785268011464 |
| Buig rad. mm (slang) | 160 mm |
| OEM nr. | 06240753 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 7,23 € 5,42 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06240754 |
| EAN | 8785268011471 |
| Buig rad. mm (slang) | 175 mm |
| OEM nr. | 06240754 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 9,67 € 7,25 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06240757 |
| EAN | 8785268011488 |
| Buig rad. mm (slang) | 220 mm |
| OEM nr. | 06240757 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 12,70 € 9,52 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06240758 |
| EAN | 8785268011495 |
| Buig rad. mm (slang) | 275 mm |
| OEM nr. | 06240758 |
Fountainhose flexibele PVC spiraal vijverpompslang, diam. 20 x 2,4 mm, donkergroen, PN4,0, rol = 25 mtr.
Fountainhose soepele groene PVC slang met witte ingelegde spiraal
De slang is flexibel en heeft een gladde binnen en buitenwand.[/br]
De slang is o.a. toepasbaar in lage- druk / vacuüm koud water toepassingen voor fontein pompen, spuitfiguren, retourstroom slang en beschermslang voor bijv. hydrauliekslangen.[/br]
De slang is leverbaar op rollengtes van: 5, 10, 15, 20, 25, 50 meter en per volle meter op maat.[/br]
Fountainhose flexibele PVC spiraal vijverpompslang, diam. 25 x 2,4 mm, donkergroen, PN4,0, rol = 25 mtr.
Fountainhose soepele groene PVC slang met witte ingelegde spiraal
De slang is flexibel en heeft een gladde binnen en buitenwand.[/br]
De slang is o.a. toepasbaar in lage- druk / vacuüm koud water toepassingen voor fontein pompen, spuitfiguren, retourstroom slang en beschermslang voor bijv. hydrauliekslangen.[/br]
De slang is leverbaar op rollengtes van: 5, 10, 15, 20, 25, 50 meter en per volle meter op maat.[/br]
Fountainhose flexibele PVC spiraal vijverpompslang, diam. 30 x 2,5 mm, donkergroen, PN4,0, rol = 25 mtr.
Fountainhose soepele groene PVC slang met witte ingelegde spiraal
De slang is flexibel en heeft een gladde binnen en buitenwand.[/br]
De slang is o.a. toepasbaar in lage- druk / vacuüm koud water toepassingen voor fontein pompen, spuitfiguren, retourstroom slang en beschermslang voor bijv. hydrauliekslangen.[/br]
De slang is leverbaar op rollengtes van: 5, 10, 15, 20, 25, 50 meter en per volle meter op maat.[/br]
Fountainhose flexibele PVC spiraal vijverpompslang, diam. 32 x 2,6 mm, donkergroen, PN4,0, rol = 25 mtr.
Fountainhose soepele groene PVC slang met witte ingelegde spiraal
De slang is flexibel en heeft een gladde binnen en buitenwand.[/br]
De slang is o.a. toepasbaar in lage- druk / vacuüm koud water toepassingen voor fontein pompen, spuitfiguren, retourstroom slang en beschermslang voor bijv. hydrauliekslangen.[/br]
De slang is leverbaar op rollengtes van: 5, 10, 15, 20, 25, 50 meter en per volle meter op maat.[/br]
Fountainhose flexibele PVC spiraal vijverpompslang, diam. 40 x 3,0 mm, donkergroen, PN4,0, rol = 25 mtr.
Fountainhose soepele groene PVC slang met witte ingelegde spiraal
De slang is flexibel en heeft een gladde binnen en buitenwand.[/br]
De slang is o.a. toepasbaar in lage- druk / vacuüm koud water toepassingen voor fontein pompen, spuitfiguren, retourstroom slang en beschermslang voor bijv. hydrauliekslangen.[/br]
De slang is leverbaar op rollengtes van: 5, 10, 15, 20, 25, 50 meter en per volle meter op maat.[/br]
Fountainhose flexibele PVC spiraal vijverpompslang, diam. 50 x 3,6 mm, donkergroen, PN4,0, rol = 25 mtr.
Fountainhose soepele groene PVC slang met witte ingelegde spiraal
De slang is flexibel en heeft een gladde binnen en buitenwand.[/br]
De slang is o.a. toepasbaar in lage- druk / vacuüm koud water toepassingen voor fontein pompen, spuitfiguren, retourstroom slang en beschermslang voor bijv. hydrauliekslangen.[/br]
De slang is leverbaar op rollengtes van: 5, 10, 15, 20, 25, 50 meter en per volle meter op maat.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Buig rad. mm (slang) | OEM nr. | Wanddikte | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 06240751 | Vijvers | 110 mm | 06240751 | 2,6 | € 6,03 | 25,00 % | € 4,52 | |
| 06240752 | Vijvers | 140 mm | 06240752 | 2,6 | € 6,03 | 25,00 % | € 4,52 | |
| 06240753 | Vijvers | 160 mm | 06240753 | 2,7 | € 6,70 | 25,00 % | € 5,03 | |
| 06240754 | Vijvers | 175 mm | 06240754 | 2,7 | € 7,23 | 25,00 % | € 5,42 | |
| 06240757 | Vijvers | 220 mm | 06240757 | 3,2 | € 9,67 | 25,00 % | € 7,25 | |
| 06240758 | Vijvers | 275 mm | 06240758 | 3,3 | € 12,70 | 25,00 % | € 9,52 |
| Buitenwand (slang) | Glad |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173900 |
| Kleur | Donkergroen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Spiraalslang |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | 40 |
| Temp. ° C min. (slang) | 0 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Geribt met gladde binnenwand |
| Vacuüm | 6,0 |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Vijvers, Vijverpompen |
| Buitenwand slang | Glad |
| Binnenwand slang | Glad |
| toon meertoon minder | |
| Buitenwand (slang) | Glad |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173900 |
| Kleur | Donkergroen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Spiraalslang |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | 40 |
| Temp. ° C min. (slang) | 0 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Geribt met gladde binnenwand |
| Vacuüm | 6,0 |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Vijvers, Vijverpompen |
| Buitenwand slang | Glad |
| Binnenwand slang | Glad |
| toon meertoon minder | |
| Buitenwand (slang) | Glad |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173900 |
| Kleur | Donkergroen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Spiraalslang |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | 40 |
| Temp. ° C min. (slang) | 0 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Geribt met gladde binnenwand |
| Vacuüm | 6,0 |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Vijvers, Vijverpompen |
| Buitenwand slang | Glad |
| Binnenwand slang | Glad |
| toon meertoon minder | |
| Buitenwand (slang) | Glad |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173900 |
| Kleur | Donkergroen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Spiraalslang |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | 40 |
| Temp. ° C min. (slang) | 0 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Geribt met gladde binnenwand |
| Vacuüm | 6,0 |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Vijvers, Vijverpompen |
| Buitenwand slang | Glad |
| Binnenwand slang | Glad |
| toon meertoon minder | |
| Buitenwand (slang) | Glad |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173900 |
| Kleur | Donkergroen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Spiraalslang |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | 40 |
| Temp. ° C min. (slang) | 0 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Geribt met gladde binnenwand |
| Vacuüm | 6,0 |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Vijvers, Vijverpompen |
| Buitenwand slang | Glad |
| Binnenwand slang | Glad |
| toon meertoon minder | |
| Buitenwand (slang) | Glad |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173900 |
| Kleur | Donkergroen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Spiraalslang |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | 40 |
| Temp. ° C min. (slang) | 0 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Geribt met gladde binnenwand |
| Vacuüm | 6,0 |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Vijvers, Vijverpompen |
| Buitenwand slang | Glad |
| Binnenwand slang | Glad |
| toon meertoon minder | |
| Buitenwand (slang) | Glad |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173900 |
| Kleur | Donkergroen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Spiraalslang |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | 40 |
| Temp. ° C min. (slang) | 0 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Geribt met gladde binnenwand |
| Vacuüm | 6,0 |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Vijvers, Vijverpompen |
| Buitenwand slang | Glad |
| Binnenwand slang | Glad |
| toon meertoon minder | |