| Uw prijs excl. btw per Stuk € 55,20 € 46,92 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 12-14d |
| Artikelnummer | 60030044 |
Fluimac Phoenix 7, optie 2, Phoenix 3-7: aanvullende configuratie: extra pomp aansluiting in PVDF pomphuis 1/4" = BSP - NPT bi.dr.
Fluimac perslucht industriële gedreven membraanpompen seri serie PHOENIX. De PHOENIX pompen zijn leverbaar in 10 configuraties. Standaard uitvoering AB, ATEX zone 2. De pompen zijn toepasbaar in vloeibaar voedel, chemische vloeistoffen. In de bij dit artikel gevoegde informatie vind u de technische specificaties en toepassingen voor deze pomp. Wenst u advies in de juiste pomp selectie voor uw toepassing, neem dan contact met ons op.
| Aandrijving | Luchtgedreven |
| Aansluiting | Bi.-dr. |
| Capaciteit | 7 ltr. / min. bij 6,0 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,84 kg |
| HS code | 8413 9100 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 1/4" - bi.dr. |
| Mat. pomphuis | PP |
| Materiaal | POM |
| Max. omgev. temp. ° C | +50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +65 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 3,0 (droog medium) / 9,8 (nat medium) |
| Merk | Fluimac |
| OEM nr. | 60030044 |
| Persaansluiting diam. | 1/4" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Membraanpomp (dubbel) P7 |
| Soort pomp | Membraanpomp- diafragmapomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Fluimac Phoenix P 7 |
| Type afdichting | Viton |
| Type schroefdraad | BSP - NPT |
| Uitvoering | Perslucht gedreven |
| Volgens norm (en) | CE , Atex, ISO 9001:2015, FDA. EAC |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zoekwoorden | P 7 |
| Zuigaansluiting diam. | 1/4" |
| Toepassing | Fluimac Phoenix serie 7 pompen,Raadpleeg de resistentie tabel |
| toon meertoon minder | |