| Uw prijs excl. btw per Stuk € 22,58 € 18,06 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55400920 |
| EAN | 4064907022448 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 32,20 € 25,76 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55400924 |
| EAN | 4064907022462 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 36,98 € 29,59 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55400922 |
| EAN | 4064907022455 |
DSP brandweer koppeling / AR Zelfdichtende symmetrische half-koppeling, 40 x 1 1/2" BSP bu.dr., met grendel, aluminium, volgens norm NF S61-704, 16 bar / 230 psi
DSP brandweer koppeling / AR Zelfdichtende symmetrische half-koppeling, 65 x 2 1/2" BSP bu.dr. met grendel, aluminium, volgens norm NF S61-704, 25 bar
DSP brandweer koppeling / AR Zelfdichtende symmetrische half-koppeling, 40 x 2" BSP bu.dr., met grendel, aluminium, volgens norm NF S61-704, 16 bar / 230 psi
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 55400920 | DSP koppeling, 40x1 1/2" BSP bu.dr. met | € 22,58 | 20,00 % | € 18,06 | |
| 55400924 | DSP koppeling, 65x2 1/2" BSP bu.dr. met | € 32,20 | 20,00 % | € 25,76 | |
| 55400922 | DSP koppeling, 40x2" BSP bu.dr. met verg | € 36,98 | 20,00 % | € 29,59 |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 1 1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Zoekwoorden | DSP koppeling x bu.dr. met grendel |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 1 1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Zoekwoorden | DSP koppeling x bu.dr. met grendel |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 1 1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Zoekwoorden | DSP koppeling x bu.dr. met grendel |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 1 1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Zoekwoorden | DSP koppeling x bu.dr. met grendel |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |