| Uw prijs excl. btw per Meter € 2,31 € 1,73 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03560208 |
| EAN | 8785267928909 |
| OEM nr. | VAR 20-1,6-500/3000 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 2,42 € 1,82 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 03560200 |
| EAN | 8785267928879 |
| OEM nr. | VAR 20-1,6-300/1000 |
Irritec druppelbevloeiingsslang druk compenserend (PC), diam. 20 x 17,4 mm (wandd. 1,2 mm), druppellaar afst. 500 mm, cap. 1,6 ltr. / uur, kleur zwart, rollengte 300 mtr.
Micro irrigatie voor duurzame land & bouw, tuin & park
Het ontwikkelen van een efficiënt irrigatiesysteem betekent het ontwerpen en aanbieden van een oplossing aan professionele telers, hoveniers waarmee ze de nodige middelen kunnen optimaliseren: water, energie, kunstmest, mankracht.[/br]
Dankzij de grondige analyse van water, agronomische en meteorologische factoren, is het mogelijk om micro irrigatiesystemen op maat te ontwerpen die aanzienlijke besparingen en hogere opbrengsten garanderen, op weg naar een steeds duurzamere land & tuinbouw, tuin & park irrigatie.[/br]
Druppelbevloeiingsslang druk compenserend (PC), diam. 20 x 17,4 mm (wandd. 1,2 mm), druppellaar afst. 300 mm, cap. 1,6 ltr. / uur, kleur zwart, rollengte 100 mtr.
Micro irrigatie voor duurzame land & bouw, tuin & park
Het ontwikkelen van een efficiënt irrigatiesysteem betekent het ontwerpen en aanbieden van een oplossing aan professionele telers, hoveniers waarmee ze de nodige middelen kunnen optimaliseren: water, energie, kunstmest, mankracht.[/br]
Dankzij de grondige analyse van water, agronomische en meteorologische factoren, is het mogelijk om micro irrigatiesystemen op maat te ontwerpen die aanzienlijke besparingen en hogere opbrengsten garanderen, op weg naar een steeds duurzamere land & tuinbouw, tuin & park irrigatie.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03560208 | Druppelsl. 20mm drukc. 500-1,6, 300 mtr. | VAR 20-1,6-500/3000 | € 2,31 | 25,00 % | € 1,73 | |
| 03560200 | Druppelsl. 20mm drukc. 300-1,6, 100 mtr. | VAR 20-1,6-300/1000 | € 2,42 | 25,00 % | € 1,82 |
| Eenheid | Meter |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | Diam. 16 mm, drup. afst. 330 mm |
| Materiaal | PP |
| Materiaal (slang) | LDPE |
| Materiaal_slang | LDPE |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Product / Type | Druppelslang Drukcompenserend (PC) bovengronds |
| Productsoort | Druppelslang Drukcompenserend (PC) bovengronds |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | Watertemperatuur + 38 |
| Temp. ° C min. (slang) | Watertemperatuur + 5 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen |
| Uitvoering | Druppellaar afst. 330 mm, cap. 1,6 ltr. / uur, roll. 100 mtr. |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 4 bij 40 |
| Toepassing | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen tunnel- kas teelt gewassen |
| toon meertoon minder | |
| Eenheid | Meter |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | Diam. 16 mm, drup. afst. 330 mm |
| Materiaal | PP |
| Materiaal (slang) | LDPE |
| Materiaal_slang | LDPE |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Product / Type | Druppelslang Drukcompenserend (PC) bovengronds |
| Productsoort | Druppelslang Drukcompenserend (PC) bovengronds |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | Watertemperatuur + 38 |
| Temp. ° C min. (slang) | Watertemperatuur + 5 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen |
| Uitvoering | Druppellaar afst. 330 mm, cap. 1,6 ltr. / uur, roll. 100 mtr. |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 4 bij 40 |
| Toepassing | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen tunnel- kas teelt gewassen |
| toon meertoon minder | |
| Eenheid | Meter |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | Diam. 16 mm, drup. afst. 330 mm |
| Materiaal | PP |
| Materiaal (slang) | LDPE |
| Materiaal_slang | LDPE |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Product / Type | Druppelslang Drukcompenserend (PC) bovengronds |
| Productsoort | Druppelslang Drukcompenserend (PC) bovengronds |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | Watertemperatuur + 38 |
| Temp. ° C min. (slang) | Watertemperatuur + 5 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen |
| Uitvoering | Druppellaar afst. 330 mm, cap. 1,6 ltr. / uur, roll. 100 mtr. |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 4 bij 40 |
| Toepassing | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen tunnel- kas teelt gewassen |
| toon meertoon minder | |