| Uw prijs excl. btw per Meter € 1,12 € 0,84 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03560030 |
| EAN | 8785267928770 |
| OEM nr. | 600-0455 - 400 meter |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 1,31 € 0,98 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 03560010 |
| EAN | 5907657562514 |
| OEM nr. | 600-0455 - 50 meter |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 1,31 € 0,98 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 03560020 |
| EAN | 5907657562521 |
| OEM nr. | 600-0455 -10 °C0 met |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 1,35 € 1,01 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 03560000 |
| EAN | 5907657562705 |
| OEM nr. | 600-0455 - 25 meter |
Irritec druppelbevloeiingsslang classic (NC) diam. 16 x 13,8 mm (wandd. 1,2 mm), druppellaar afst. 330 mm, cap. 2,1 ltr. / uur, kleur zwart, rollengte 400 mtr.
Micro irrigatie voor duurzame land & bouw, tuin & park
Het ontwikkelen van een efficiënt irrigatiesysteem betekent het ontwerpen en aanbieden van een oplossing aan professionele telers, hoveniers waarmee ze de nodige middelen kunnen optimaliseren: water, energie, kunstmest, mankracht.[/br]
Dankzij de grondige analyse van water, agronomische en meteorologische factoren, is het mogelijk om micro irrigatiesystemen op maat te ontwerpen die aanzienlijke besparingen en hogere opbrengsten garanderen, op weg naar een steeds duurzamere land & tuinbouw, tuin & park irrigatie.[/br]
Irritec druppelbevloeiingsslang classic (NC) diam. 16 x 13,8 mm (wandd. 1,2 mm), druppellaar afst. 330 mm, cap. 2,1 ltr. / uur, kleur zwart, rollengte 50 mtr.
Micro irrigatie voor duurzame land & bouw, tuin & park
Het ontwikkelen van een efficiënt irrigatiesysteem betekent het ontwerpen en aanbieden van een oplossing aan professionele telers, hoveniers waarmee ze de nodige middelen kunnen optimaliseren: water, energie, kunstmest, mankracht.[/br]
Dankzij de grondige analyse van water, agronomische en meteorologische factoren, is het mogelijk om micro irrigatiesystemen op maat te ontwerpen die aanzienlijke besparingen en hogere opbrengsten garanderen, op weg naar een steeds duurzamere land & tuinbouw, tuin & park irrigatie.[/br]
Irritec druppelbevloeiingsslang classic (NC) diam. 16 x 13,8 mm (wandd. 1,2 mm), druppellaar afst. 330 mm, cap. 2,2 ltr. / uur, kleur zwart, rollengte 100 mtr.
Micro irrigatie voor duurzame land & bouw, tuin & park
Het ontwikkelen van een efficiënt irrigatiesysteem betekent het ontwerpen en aanbieden van een oplossing aan professionele telers, hoveniers waarmee ze de nodige middelen kunnen optimaliseren: water, energie, kunstmest, mankracht.[/br]
Dankzij de grondige analyse van water, agronomische en meteorologische factoren, is het mogelijk om micro irrigatiesystemen op maat te ontwerpen die aanzienlijke besparingen en hogere opbrengsten garanderen, op weg naar een steeds duurzamere land & tuinbouw, tuin & park irrigatie.[/br]
Irritec druppelbevloeiingsslang classic (NC) diam. 16 x 13,8 mm (wandd. 1,2 mm), druppellaar afst. 330 mm, cap. 2,1 ltr. / uur, kleur zwart, rollengte 25 mtr.
Micro irrigatie voor duurzame land & bouw, tuin & park
Het ontwikkelen van een efficiënt irrigatiesysteem betekent het ontwerpen en aanbieden van een oplossing aan professionele telers, hoveniers waarmee ze de nodige middelen kunnen optimaliseren: water, energie, kunstmest, mankracht.[/br]
Dankzij de grondige analyse van water, agronomische en meteorologische factoren, is het mogelijk om micro irrigatiesystemen op maat te ontwerpen die aanzienlijke besparingen en hogere opbrengsten garanderen, op weg naar een steeds duurzamere land & tuinbouw, tuin & park irrigatie.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03560030 | Druppelsl. 16mm class. 330-2,1, 400 mtr. | 600-0455 - 400 meter | € 1,12 | 25,00 % | € 0,84 | |
| 03560010 | Druppelsl. 16mm class. 330-2,1, 50 mtr. | 600-0455 - 50 meter | € 1,31 | 25,00 % | € 0,98 | |
| 03560020 | Druppelsl. 16mm class. 330-2,2, 100 mtr. | 600-0455 -10 °C0 met | € 1,31 | 25,00 % | € 0,98 | |
| 03560000 | Druppelsl. 16mm class. 330-2,1, 25 mtr. | 600-0455 - 25 meter | € 1,35 | 25,00 % | € 1,01 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | Diam. 16 mm, drup. afst. 330 mm |
| Materiaal | PP |
| Materiaal (slang) | LDPE |
| Materiaal_slang | LDPE |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Druppelslang Classic (NC) bovengronds |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | Watertemperatuur + 38 |
| Temp. ° C min. (slang) | Watertemperatuur + 5 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 4 bij 40 |
| Toepassing | Max. strenglengte 53 mtr., tolerantie ca. 10%, max. strenglengte 60 mtr., tolerantie ca. 15%, afgifte 0,5 bar - 1,4 ltr. / 1,0 bar - 2,0 ltr. / 1,5 bar - 2,6 ltr. / 2,0 bar - 3,0 ltr. / 2,5 bar - 3,3 ltr. / 3,0 bar - 3,5 ltr. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | Diam. 16 mm, drup. afst. 330 mm |
| Materiaal | PP |
| Materiaal (slang) | LDPE |
| Materiaal_slang | LDPE |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Druppelslang Classic (NC) bovengronds |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | Watertemperatuur + 38 |
| Temp. ° C min. (slang) | Watertemperatuur + 5 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 4 bij 40 |
| Toepassing | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen tunnel- kas teelt gewassen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | Diam. 16 mm, drup. afst. 330 mm |
| Materiaal | PP |
| Materiaal (slang) | LDPE |
| Materiaal_slang | LDPE |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Druppelslang Classic (NC) bovengronds |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | Watertemperatuur + 38 |
| Temp. ° C min. (slang) | Watertemperatuur + 5 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 4 bij 40 |
| Toepassing | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen tunnel- kas teelt gewassen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | Diam. 16 mm, drup. afst. 330 mm |
| Materiaal | PP |
| Materiaal (slang) | LDPE |
| Materiaal_slang | LDPE |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Druppelslang Classic (NC) bovengronds |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | Watertemperatuur + 38 |
| Temp. ° C min. (slang) | Watertemperatuur + 5 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 4 bij 40 |
| Toepassing | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen tunnel- kas teelt gewassen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | Diam. 16 mm, drup. afst. 330 mm |
| Materiaal | PP |
| Materiaal (slang) | LDPE |
| Materiaal_slang | LDPE |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Druppelslang Classic (NC) bovengronds |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | Watertemperatuur + 38 |
| Temp. ° C min. (slang) | Watertemperatuur + 5 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 4 bij 40 |
| Toepassing | Tuin, park, boomteelt, wijngaarden, bloemen, vollegrond gewassen tunnel- kas teelt gewassen |
| toon meertoon minder | |