| Uw prijs excl. btw per Meter € 6,48 € 4,54 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03001162 |
| EAN | 8785267916487 |
| OEM nr. | 50018627 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 6,48 € 5,51 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03001144 |
| EAN | 8785267916456 |
| OEM nr. | 03001162 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 6,48 € 5,51 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03001150 |
| EAN | 8785267916463 |
| OEM nr. | 03001162 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 6,48 € 5,51 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03001156 |
| EAN | 8785267916470 |
| OEM nr. | 03001162 |
PVC-U drukbuis 32 x 2,4 mm, KIWA keur, gladde uiteinden, donkergrijs, PN16, L = 4 mtr.
PVC-U drukbuis 32 x 2,4 mm, KIWA keur, gladde uiteinden, donkergrijs, PN16, L = 1 mtr.
PVC-U drukbuis 32 x 2,4 mm, KIWA keur, gladde uiteinden, donkergrijs, PN16, L = 2 mtr.
PVC-U drukbuis 32 x 2,4 mm, KIWA keur, gladde uiteinden, donkergrijs, PN16, L = 3 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03001162 | Drukb. Ki. PVC-U 32x2,4 glad PN16 4mtr | 50018627 | € 6,48 | 30,00 % | € 4,54 | |
| 03001144 | Drukb. Ki. PVC-U 32x2,4 glad PN16 1mtr | 03001162 | € 6,48 | 15,00 % | € 5,51 | |
| 03001150 | Drukb. Ki. PVC-U 32x2,4 glad PN16 2mtr | 03001162 | € 6,48 | 15,00 % | € 5,51 | |
| 03001156 | Drukb. Ki. PVC-U 32x2,4 glad PN16 3mtr | 03001162 | € 6,48 | 15,00 % | € 5,51 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 32 x 2,4 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U drinkwater / industriebuis, donkergrijs, PN16 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 32 x 2,4 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U drinkwater / industriebuis, donkergrijs, PN16 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 32 x 2,4 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U drinkwater / industriebuis, donkergrijs, PN16 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 32 x 2,4 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U drinkwater / industriebuis, donkergrijs, PN16 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 32 x 2,4 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U drinkwater / industriebuis, donkergrijs, PN16 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |