| Uw prijs excl. btw per Stuk € 107,89 € 86,31 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 01390718 |
| EAN | 8785287835836 |
| OEM nr. | 01390718 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 124,67 € 99,74 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 01390714 |
| EAN | 8785287835812 |
| OEM nr. | 01390714 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 155,19 € 124,15 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 01390716 |
| EAN | 8785287835829 |
| OEM nr. | 01390716 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 257,28 € 205,82 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 01390720 |
| EAN | 8785287835843 |
| OEM nr. | 01390720 |
Cardan bocht 90°, Vierkant x Vierkantflens 150 mm - 6", volbad verzinkt
Universele Cardan koppelingen, systeem Perrot vervaardigd uit staal en volbad verzinkt
Het assortiment bestaat uit V-delen (Vader) en M-delen (Moeder met knevel en O-ring dichting), en koppeldelen met vierkantflenzen, slangtules, blind, overschuifflenzen en buizen ect.[/br]
Naast de staal verzinkte fittingen leveren wij ook RVS koppelingen.[/br]
De koppelingen met Z profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen.[/br]
De koppelingen met CR profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen, nitriel / rubber platoprolbare slangen, rubber en composiet zuig / persslangen en polyetheen buizen.[/br]
Cardan bocht 90°, Vierkant x Vierkantflens 150 mm - 4", volbad verzinkt
Universele Cardan koppelingen, systeem Perrot vervaardigd uit staal en volbad verzinkt
Het assortiment bestaat uit V-delen (Vader) en M-delen (Moeder met knevel en O-ring dichting), en koppeldelen met vierkantflenzen, slangtules, blind, overschuifflenzen en buizen ect.[/br]
Naast de staal verzinkte fittingen leveren wij ook RVS koppelingen.[/br]
De koppelingen met Z profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen.[/br]
De koppelingen met CR profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen, nitriel / rubber platoprolbare slangen, rubber en composiet zuig / persslangen en polyetheen buizen.[/br]
Cardan bocht 90°, Vierkant x Vierkantflens 150 mm - 5", volbad verzinkt
Universele Cardan koppelingen, systeem Perrot vervaardigd uit staal en volbad verzinkt
Het assortiment bestaat uit V-delen (Vader) en M-delen (Moeder met knevel en O-ring dichting), en koppeldelen met vierkantflenzen, slangtules, blind, overschuifflenzen en buizen ect.[/br]
Naast de staal verzinkte fittingen leveren wij ook RVS koppelingen.[/br]
De koppelingen met Z profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen.[/br]
De koppelingen met CR profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen, nitriel / rubber platoprolbare slangen, rubber en composiet zuig / persslangen en polyetheen buizen.[/br]
Cardan bocht 90°, Vierkant x Vierkantflens 150 mm - 8", volbad verzinkt
Universele Cardan koppelingen, systeem Perrot vervaardigd uit staal en volbad verzinkt
Het assortiment bestaat uit V-delen (Vader) en M-delen (Moeder met knevel en O-ring dichting), en koppeldelen met vierkantflenzen, slangtules, blind, overschuifflenzen en buizen ect.[/br]
Naast de staal verzinkte fittingen leveren wij ook RVS koppelingen.[/br]
De koppelingen met Z profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen.[/br]
De koppelingen met CR profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen, nitriel / rubber platoprolbare slangen, rubber en composiet zuig / persslangen en polyetheen buizen.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 01390718 | Cardan bocht Vdeel x vierkfl. 6"-90 | 01390718 | € 107,89 | 20,00 % | € 86,31 | |
| 01390714 | Cardan bocht Vdeel x vierkfl. 4"-90 | 01390714 | € 124,67 | 20,00 % | € 99,74 | |
| 01390716 | Cardan bocht Vdeel x vierkfl. 5"-90 | 01390716 | € 155,19 | 20,00 % | € 124,15 | |
| 01390720 | Cardan bocht Vdeel x vierkfl. 8"-90 | 01390720 | € 257,28 | 20,00 % | € 205,82 |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Volbad verzink staal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Dallai |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Bocht met vierkantflenzen |
| Uitvoering | 90° |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | Staal S235JR volgens UNI en ISO 10025-2005. Volbad verzinkt volg |
| Zoekwoorden | Cardan bocht met 2 vierkant flenzen 150 mm, Volbad verzinkt |
| Toepassing | In water / beregening, afvalwater / beregening, bagger en drijfmest distributie leidingen / slangen. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Volbad verzink staal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Dallai |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Bocht met vierkantflenzen |
| Uitvoering | 90° |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | Staal S235JR volgens UNI en ISO 10025-2005. Volbad verzinkt volg |
| Zoekwoorden | Cardan bocht met 2 vierkant flenzen 150 mm, Volbad verzinkt |
| Toepassing | In water / beregening, afvalwater / beregening, bagger en drijfmest distributie leidingen / slangen. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Volbad verzink staal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Dallai |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Bocht met vierkantflenzen |
| Uitvoering | 90° |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | Staal S235JR volgens UNI en ISO 10025-2005. Volbad verzinkt volg |
| Zoekwoorden | Cardan bocht met 2 vierkant flenzen 150 mm, Volbad verzinkt |
| Toepassing | In water / beregening, afvalwater / beregening, bagger en drijfmest distributie leidingen / slangen. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Volbad verzink staal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Dallai |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Bocht met vierkantflenzen |
| Uitvoering | 90° |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | Staal S235JR volgens UNI en ISO 10025-2005. Volbad verzinkt volg |
| Zoekwoorden | Cardan bocht met 2 vierkant flenzen 150 mm, Volbad verzinkt |
| Toepassing | In water / beregening, afvalwater / beregening, bagger en drijfmest distributie leidingen / slangen. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Volbad verzink staal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Dallai |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Bocht met vierkantflenzen |
| Uitvoering | 90° |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | Staal S235JR volgens UNI en ISO 10025-2005. Volbad verzinkt volg |
| Zoekwoorden | Cardan bocht met 2 vierkant flenzen 150 mm, Volbad verzinkt |
| Toepassing | In water / beregening, afvalwater / beregening, bagger en drijfmest distributie leidingen / slangen. |
| toon meertoon minder | |