| Uw prijs excl. btw per Stuk € 107,92 € 86,34 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 01390710 |
| EAN | 8785287835799 |
| OEM nr. | 01390710 |
| Zoekwoorden | Cardan bocht met 2 vierkant flenzen 150 mm, Volbad verzinkt |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 124,35 € 99,48 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 01390706 |
| EAN | 8785287835775 |
| OEM nr. | 013 |
| Zoekwoorden | Cardan bocht met 2 vierkant flenzen 150 mm, Volbad verzinkt |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 127,10 € 101,68 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 01390708 |
| EAN | 8785287835782 |
| OEM nr. | 01390708 |
| Zoekwoorden | Cardan bocht met 2 vierkant flenzen 150 mm, Volbad verzinkt |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 295,13 € 236,11 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 01390712 |
| EAN | 8785287835805 |
| OEM nr. | 01390712 |
| Zoekwoorden | Cardan bocht met 2 vierkant flenzen 200 mm, Volbad verzinkt |
Cardan bocht 45°, Vierkant x Vierkantflens 150 mm - 6", volbad verzinkt
Universele Cardan koppelingen, systeem Perrot vervaardigd uit staal en volbad verzinkt
Het assortiment bestaat uit V-delen (Vader) en M-delen (Moeder met knevel en O-ring dichting), en koppeldelen met vierkantflenzen, slangtules, blind, overschuifflenzen en buizen ect.[/br]
Naast de staal verzinkte fittingen leveren wij ook RVS koppelingen.[/br]
De koppelingen met Z profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen.[/br]
De koppelingen met CR profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen, nitriel / rubber platoprolbare slangen, rubber en composiet zuig / persslangen en polyetheen buizen.[/br]
Cardan bocht 45°, Vierkant x Vierkantflens 150 mm - 4", volbad verzinkt
Universele Cardan koppelingen, systeem Perrot vervaardigd uit staal en volbad verzinkt
Het assortiment bestaat uit V-delen (Vader) en M-delen (Moeder met knevel en O-ring dichting), en koppeldelen met vierkantflenzen, slangtules, blind, overschuifflenzen en buizen ect.[/br]
Naast de staal verzinkte fittingen leveren wij ook RVS koppelingen.[/br]
De koppelingen met Z profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen.[/br]
De koppelingen met CR profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen, nitriel / rubber platoprolbare slangen, rubber en composiet zuig / persslangen en polyetheen buizen.[/br]
Cardan bocht 45°, Vierkant x Vierkantflens 150 mm - 5", volbad verzinkt
Universele Cardan koppelingen, systeem Perrot vervaardigd uit staal en volbad verzinkt
Het assortiment bestaat uit V-delen (Vader) en M-delen (Moeder met knevel en O-ring dichting), en koppeldelen met vierkantflenzen, slangtules, blind, overschuifflenzen en buizen ect.[/br]
Naast de staal verzinkte fittingen leveren wij ook RVS koppelingen.[/br]
De koppelingen met Z profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen.[/br]
De koppelingen met CR profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen, nitriel / rubber platoprolbare slangen, rubber en composiet zuig / persslangen en polyetheen buizen.[/br]
Cardan bocht 45°, Vierkant x Vierkantflens 200 mm - 8", volbad verzinkt
Universele Cardan koppelingen, systeem Perrot vervaardigd uit staal en volbad verzinkt
Het assortiment bestaat uit V-delen (Vader) en M-delen (Moeder met knevel en O-ring dichting), en koppeldelen met vierkantflenzen, slangtules, blind, overschuifflenzen en buizen ect.[/br]
Naast de staal verzinkte fittingen leveren wij ook RVS koppelingen.[/br]
De koppelingen met Z profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen.[/br]
De koppelingen met CR profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen, nitriel / rubber platoprolbare slangen, rubber en composiet zuig / persslangen en polyetheen buizen.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 01390710 | Cardan bocht Vdeel x vierkfl. 6"-45 | 01390710 | Cardan bocht met 2 vierkant flenzen 150 mm, Volbad verzinkt | € 107,92 | 20,00 % | € 86,34 | |
| 01390706 | Cardan bocht Vdeel x vierkfl. 4"-45 | 013 | Cardan bocht met 2 vierkant flenzen 150 mm, Volbad verzinkt | € 124,35 | 20,00 % | € 99,48 | |
| 01390708 | Cardan bocht Vdeel x vierkfl. 5"-45 | 01390708 | Cardan bocht met 2 vierkant flenzen 150 mm, Volbad verzinkt | € 127,10 | 20,00 % | € 101,68 | |
| 01390712 | Cardan bocht Vdeel x vierkfl. 8"-45 | 01390712 | Cardan bocht met 2 vierkant flenzen 200 mm, Volbad verzinkt | € 295,13 | 20,00 % | € 236,11 |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Volbad verzink staal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Dallai |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Bocht met vierkantflenzen |
| Uitvoering | Volbad verzinkt , 45° |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | Staal S235JR volgens UNI en ISO 10025-2005. Volbad verzinkt volg |
| Toepassing | In water / beregening, afvalwater / beregening, bagger en drijfmest distributie leidingen / slangen. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Volbad verzink staal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Dallai |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Bocht met vierkantflenzen |
| Uitvoering | 45° |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | Staal S235JR volgens UNI en ISO 10025-2005. Volbad verzinkt volg |
| Toepassing | In water / beregening, afvalwater / beregening, bagger en drijfmest distributie leidingen / slangen. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Volbad verzink staal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Dallai |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Bocht met vierkantflenzen |
| Uitvoering | 45° |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | Staal S235JR volgens UNI en ISO 10025-2005. Volbad verzinkt volg |
| Toepassing | In water / beregening, afvalwater / beregening, bagger en drijfmest distributie leidingen / slangen. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Volbad verzink staal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Dallai |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Bocht met vierkantflenzen |
| Uitvoering | 45° |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | Staal S235JR volgens UNI en ISO 10025-2005. Volbad verzinkt volg |
| Toepassing | In water / beregening, afvalwater / beregening, bagger en drijfmest distributie leidingen / slangen. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Volbad verzink staal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Dallai |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Bocht met vierkantflenzen |
| Uitvoering | 45° |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | Staal S235JR volgens UNI en ISO 10025-2005. Volbad verzinkt volg |
| Toepassing | In water / beregening, afvalwater / beregening, bagger en drijfmest distributie leidingen / slangen. |
| toon meertoon minder | |