| Uw prijs excl. btw per Stuk € 13,74 € 12,37 10,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50300022 |
| EAN | 8016615002409 |
| OEM nr. | 304540 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 23,14 € 20,83 10,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50300024 |
| EAN | 8016615002416 |
| OEM nr. | 304550 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 38,31 € 34,48 10,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50300026 |
| EAN | 8016615002423 |
| OEM nr. | 304560 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 76,17 € 68,55 10,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50300028 |
| EAN | 8016615002430 |
| OEM nr. | 304570 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 133,89 € 120,50 10,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50300030 |
| EAN | 8016615002447 |
| OEM nr. | 304580 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 187,58 € 168,82 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50300032 |
| EAN | 8016615002454 |
| OEM nr. | 304590 |
Caleffi messing keerklep, veerbelast, type EA, serie 3045, 1/2", bi.dr., controleerbaar, PN10
Caleffi messing keerklep, veerbelast, type EA, serie 3045, 3/4", bi.dr., controleerbaar, PN10
Caleffi messing keerklep, veerbelast, type EA, serie 3045, 1", bi.dr., controleerbaar, PN10
Caleffi messing keerklep, veerbelast, type EA, serie 3045, 1 1/4", bi.dr., controleerbaar, PN10
Caleffi messing keerklep, veerbelast, type EA, serie 3045, 1 1/2", bi.dr., controleerbaar, PN10
Caleffi messing keerklep, veerbelast, type EA, serie 3045, 2", bi.dr., controleerbaar, PN10
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50300022 | Caleffi keerklep EA, 1/2" bi.dr., 3045 | 304540 | € 13,74 | 10,00 % | € 12,37 | |
| 50300024 | Caleffi keerklep EA, 3/4" bi.dr., 3045 | 304550 | € 23,14 | 10,00 % | € 20,83 | |
| 50300026 | Caleffi keerklep EA, 1" bi.dr., 3045 | 304560 | € 38,31 | 10,00 % | € 34,48 | |
| 50300028 | Caleffi keerkl. EA, 1 1/4" bi.dr., 3045 | 304570 | € 76,17 | 10,00 % | € 68,55 | |
| 50300030 | Caleffi keerkl. EA, 1 1/2" bi.dr., 3045 | 304580 | € 133,89 | 10,00 % | € 120,50 | |
| 50300032 | Caleffi keerkl. EA, 2" bi.dr., 3045 | 304590 | € 187,58 | 10,00 % | € 168,82 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | EA m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Keerklep EA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 3045 |
| Uitvoering | Met 2 controle openingen 1/4" |
| Volgens norm (en) | EN 13959, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zij |
| Zoekwoorden | EA |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| Maximale doorstroming_debiet | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | EA m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Keerklep EA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 3045 |
| Uitvoering | Met 2 controle openingen 1/4" |
| Volgens norm (en) | EN 13959, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zij |
| Zoekwoorden | EA |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| Maximale doorstroming_debiet | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | EA m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Keerklep EA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 3045 |
| Uitvoering | Met 2 controle openingen 1/4" |
| Volgens norm (en) | EN 13959, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zij |
| Zoekwoorden | EA |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| Maximale doorstroming_debiet | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | EA m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Keerklep EA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 3045 |
| Uitvoering | Met 2 controle openingen 1/4" |
| Volgens norm (en) | EN 13959, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zij |
| Zoekwoorden | EA |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| Maximale doorstroming_debiet | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | EA m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Keerklep EA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 3045 |
| Uitvoering | Met 2 controle openingen 1/4" |
| Volgens norm (en) | EN 13959, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zij |
| Zoekwoorden | EA |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| Maximale doorstroming_debiet | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | EA m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Keerklep EA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 3045 |
| Uitvoering | Met 2 controle openingen 1/4" |
| Volgens norm (en) | EN 13959, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zij |
| Zoekwoorden | EA |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| Maximale doorstroming_debiet | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | EA m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Keerklep EA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 3045 |
| Uitvoering | Met 2 controle openingen 1/4" |
| Volgens norm (en) | EN 13959, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zij |
| Zoekwoorden | EA |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| Maximale doorstroming_debiet | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |