| Uw prijs excl. btw per Stuk € 772,74 € 463,64 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60002300 |
| EAN | 8034108496658 |
Wortex kortgekoppelde middeldruk 4" BSP bron / bassinpomp type Turbine 100, 1,1 kW, P1, 230 VAC, 50 Hz, + kabel en schakelkast
Wortex TURBINE 100 centrifugaal kortgekoppelde bronpomp met 1 pomp waaier. Voor toepassing in bronnen, schoon sloot / oppervlakte water, bekkens / bassins met vuil- zanddelen tot max. 50 gram per m3. De pomp heeft een bovengemiddelde werkdruk voor eenvoudig uitneembare pompen waardoor deze o.a. geschikt is voor schoon water distributie uit bijv. tanken, tuinberegening of situaties waar een hogere werkdruk / grotere opvoerhoogte gewenst is.
De pomp is vervaardigd uit RVS 304 en duurzaam ecetal en polycarbonaat.
Door haar lage gewicht van 14,6 kilo is de pomp eenvoudig te transporteren. Pomp is voorzien van 15 meter rubber aansluitkabel met stekker.
Wortex pompen worden gedurende 70 jaar geproduceerd in Italië.
24 maanden garantie na factuurdatum.
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 0,3 - 3,0 m3 uur / 5,3 - 0,20 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Koud- lauwwarm water |
| Dompeld. bronp. mtr. | 20 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| Gewicht kg. | 14,6 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Lichtmetaal |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 / messing / PC |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | PC |
| Materiaal | RVS |
| Max. in m3 / uur bij bar | 3,0 - 0,2 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,3 - 5,3 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 1,1 - 5,2 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| OEM nr. | WP1440250 |
| Persaansluiting diam. | 1" bi. dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Beperkt verzuurd water |
| Productsoort | 4" Bronpomp / Turbine |
| Soort pomp | Bronpomp + motor- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type dompelpomp | Middeldruk met 1 waaier |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 270 x 590 x 195 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Nee, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Beperkt verzuurd water |
| Zoekwoorden | TURBINE 100 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |