| Uw prijs excl. btw per Stuk € 277,90 € 166,74 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60003002 |
| EAN | 8785268013710 |
| OEM nr. | WP7114241 |
| Zoekwoorden | 4", 0,55 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 293,23 € 175,94 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60003004 |
| EAN | 8785268013727 |
| OEM nr. | WP7114242 |
| Zoekwoorden | 4", 0,75 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 374,06 € 224,44 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60003008 |
| EAN | 8785268013741 |
| OEM nr. | WP7114244 |
| Zoekwoorden | 4", 1,5 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 383,52 € 230,11 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60003000 |
| EAN | 8785268013703 |
| OEM nr. | WP7114240 |
| Zoekwoorden | 4", 0,37 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 478,29 € 286,97 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60003006 |
| EAN | 8785268013734 |
| OEM nr. | WP7114243 |
| Zoekwoorden | 4", 1,1 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 548,26 € 328,96 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60003010 |
| EAN | 8785268013758 |
| OEM nr. | WP7114245 |
| Zoekwoorden | 4", 2,2 |
Wortex bron pomp motor 4", P2: 0,55 kW 230 VAC, 50 Hz, incl. motor aansluitplug en 1,5 mtr. kabel, excl. schakelkast en thermische beveiliging
Wortex bron pomp motor 4", P2: 0,75 kW 230 VAC, 50 Hz, incl. motor aansluitplug en 1,5 mtr. kabel, excl. schakelkast en thermische beveiliging
Wortex bron pomp motor 4", P2: 1,5 kW 230 VAC, 50 Hz, incl. motor aansluitplug en 1,5 mtr. kabel, excl. schakelkast en thermische beveiliging
Wortex bron pomp motor 4", P2: 0,37 kW 230 VAC, 50 Hz, incl. motor aansluitplug en 1,5 mtr. kabel, excl. schakelkast en thermische beveiliging
Wortex bron pomp motor 4", P2: 1,1 kW 230 VAC, 50 Hz, incl. motor aansluitplug en 1,5 mtr. kabel, excl. schakelkast en thermische beveiliging
Wortex bron pomp motor 4", P2: 2,2 kW 230 VAC, 50 Hz, incl. motor aansluitplug en 1,5 mtr. kabel, excl. schakelkast en thermische beveiliging
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60003002 | 4" bronpompen | 16,5 / 4,8 - 0,55 | WP7114241 | 4", 0,55 | € 277,90 | 40,00 % | € 166,74 | |
| 60003004 | 4" bronpompen | 18,9 / 5,8 - 0,75 | WP7114242 | 4", 0,75 | € 293,23 | 40,00 % | € 175,94 | |
| 60003008 | 4" bronpompen | 35,0 / 10,6 - 1,5 | WP7114244 | 4", 1,5 | € 374,06 | 40,00 % | € 224,44 | |
| 60003000 | 4" bronpompen | 12,0 / 3,6 - 0,37 | WP7114240 | 4", 0,37 | € 383,52 | 40,00 % | € 230,11 | |
| 60003006 | 4" bronpompen | 26,2 / 8,1 - 1,1 | WP7114243 | 4", 1,1 | € 478,29 | 40,00 % | € 286,97 | |
| 60003010 | 4" bronpompen | 47,0 / 15,2 - 2,2 | WP7114245 | 4", 2,2 | € 548,26 | 40,00 % | € 328,96 |
| Aandrijving | 4" onderwater electromotor |
| Aansluit spanning | 230V VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. bronp. mtr. | 350 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | B |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | 4" Bronpomp motor |
| Soort pomp | Bronpompmotor |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bronpompmotor |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | 4" onderwater electromotor |
| Aansluit spanning | 230V VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. bronp. mtr. | 350 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | B |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | 4" Bronpomp motor |
| Soort pomp | Bronpompmotor |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bronpompmotor |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | 4" onderwater electromotor |
| Aansluit spanning | 230V VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. bronp. mtr. | 350 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | B |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | 4" Bronpomp motor |
| Soort pomp | Bronpompmotor |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bronpompmotor |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | 4" onderwater electromotor |
| Aansluit spanning | 230V VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. bronp. mtr. | 350 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | B |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | 4" Bronpomp motor |
| Soort pomp | Bronpompmotor |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bronpompmotor |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | 4" onderwater electromotor |
| Aansluit spanning | 230V VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. bronp. mtr. | 350 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | B |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | 4" Bronpomp motor |
| Soort pomp | Bronpompmotor |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bronpompmotor |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | 4" onderwater electromotor |
| Aansluit spanning | 230V VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. bronp. mtr. | 350 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | B |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | 4" Bronpomp motor |
| Soort pomp | Bronpompmotor |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bronpompmotor |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | 4" onderwater electromotor |
| Aansluit spanning | 230V VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. bronp. mtr. | 350 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | B |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | 4" Bronpomp motor |
| Soort pomp | Bronpompmotor |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bronpompmotor |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |