| Uw prijs excl. btw per Stuk € 478,29 € 286,97 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60003006 |
| EAN | 8785268013734 |
Wortex bron pomp motor 4", P2: 1,1 kW 230 VAC, 50 Hz, incl. motor aansluitplug en 1,5 mtr. kabel, excl. schakelkast en thermische beveiliging
| Aandrijving | 4" onderwater electromotor |
| Aansluit spanning | 230V VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. bronp. mtr. | 350 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | B |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 26,2 / 8,1 - 1,1 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| OEM nr. | WP7114243 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | 4" Bronpomp motor |
| Soort pomp | Bronpompmotor |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bronpompmotor |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | 4", 1,1 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |