| Uw prijs excl. btw per Stuk € 404,15 € 242,49 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60003346 |
| EAN | 8785268015189 |
| Capaciteit | 8,4 - 24,00 m3 uur / 4,10 - 1,20 bar |
| OEM nr. | 222382260276 |
| Zoekwoorden | 4" ST80-08, 2,2 kW, ex. motor |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 605,70 € 363,42 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60003348 |
| EAN | 8785268015196 |
| Capaciteit | 8,4 - 24,00 m3 uur / 7,00 - 1,80 bar |
| OEM nr. | 222382260277 |
| Zoekwoorden | 4" ST80-11, 3,0 kW, ex. motor |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 780,71 € 468,43 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60003350 |
| EAN | 8785268015202 |
| Capaciteit | 8,4 - 24,00 m3 uur / 7,90 - 2,70 bar |
| OEM nr. | 222382260279 |
| Zoekwoorden | 4" ST80-15, 4,0 kW, ex. motor |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 855,51 € 513,30 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60003352 |
| EAN | 8785268015219 |
| Capaciteit | 8,4 - 24,00 m3 uur / 10,20 - 3,70 bar |
| OEM nr. | 222382260280 |
| Zoekwoorden | 4" ST80-20, 5,5 kW, ex. motor |
Wortex RVS 304 los hydraulisch bron pomp deel 4", Noryl waaiers, PC diffusors, type ST 80-08, persaansluiting 2" BSP bi.dr., benodigd motor vermogen 2,2kW P2 * excl. motor *
Wortex RVS 304 los hydraulisch bron pomp deel 4", Noryl waaiers, PC diffusors, type ST 80-11, persaansluiting 2" BSP bi.dr., benodigd motor vermogen 3,0kW P2 * excl. motor *
Wortex RVS 304 los hydraulisch bron pomp deel 4", Noryl waaiers, PC diffusors, type ST 80-15, persaansluiting 2" BSP bi.dr., benodigd motor vermogen 4,0kW P2 * excl. motor *
Wortex RVS 304 los hydraulisch bron pomp deel 4", Noryl waaiers, PC diffusors, type ST 80-20, persaansluiting 2" BSP bi.dr., benodigd motor vermogen 5,5kW P2 * excl. motor *
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60003346 | 4" bronpomp motoren | 8,4 - 24,00 m3 uur / 4,10 - 1,20 bar | 222382260276 | 4" ST80-08, 2,2 kW, ex. motor | € 404,15 | 40,00 % | € 242,49 | |
| 60003348 | 4" bronpomp motoren | 8,4 - 24,00 m3 uur / 7,00 - 1,80 bar | 222382260277 | 4" ST80-11, 3,0 kW, ex. motor | € 605,70 | 40,00 % | € 363,42 | |
| 60003350 | 4" bronpomp motoren | 8,4 - 24,00 m3 uur / 7,90 - 2,70 bar | 222382260279 | 4" ST80-15, 4,0 kW, ex. motor | € 780,71 | 40,00 % | € 468,43 | |
| 60003352 | 4" bronpomp motoren | 8,4 - 24,00 m3 uur / 10,20 - 3,70 bar | 222382260280 | 4" ST80-20, 5,5 kW, ex. motor | € 855,51 | 40,00 % | € 513,30 |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Drukverhoging |
| Dompeld. bronp. mtr. | 150 mtr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl / PC |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Persaansluiting diam. | 2" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Koud- lauwwarm water |
| Productsoort | 4" Bronpomp hydrauliek / ST |
| Soort pomp | Bronpomp- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp excl. motor |
| Verpakking eenheid | Vervanging |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Koud- lauwwarm water |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Drukverhoging |
| Dompeld. bronp. mtr. | 150 mtr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl / PC |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Persaansluiting diam. | 2" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Koud- lauwwarm water |
| Productsoort | 4" Bronpomp hydrauliek / ST |
| Soort pomp | Bronpomp- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp excl. motor |
| Verpakking eenheid | Vervanging |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Koud- lauwwarm water |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Drukverhoging |
| Dompeld. bronp. mtr. | 150 mtr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl / PC |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Persaansluiting diam. | 2" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Koud- lauwwarm water |
| Productsoort | 4" Bronpomp hydrauliek / ST |
| Soort pomp | Bronpomp- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp excl. motor |
| Verpakking eenheid | Vervanging |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Koud- lauwwarm water |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Drukverhoging |
| Dompeld. bronp. mtr. | 150 mtr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl / PC |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Persaansluiting diam. | 2" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Koud- lauwwarm water |
| Productsoort | 4" Bronpomp hydrauliek / ST |
| Soort pomp | Bronpomp- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp excl. motor |
| Verpakking eenheid | Vervanging |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Koud- lauwwarm water |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Drukverhoging |
| Dompeld. bronp. mtr. | 150 mtr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl / PC |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Persaansluiting diam. | 2" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Koud- lauwwarm water |
| Productsoort | 4" Bronpomp hydrauliek / ST |
| Soort pomp | Bronpomp- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp excl. motor |
| Verpakking eenheid | Vervanging |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Koud- lauwwarm water |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |