| Uw prijs excl. btw per Stuk € 552,71 € 331,63 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60003370 |
| EAN | 8785268015226 |
| Capaciteit | 0,30 - 1,50 m3 uur / 7,60 - 2,10 bar |
| OEM nr. | 222382260046 |
| Zoekwoorden | 4" SP05-14, 0,37kW, ex. motor |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 657,86 € 394,71 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60003372 |
| EAN | 8785268015233 |
| Capaciteit | 0,30 - 1,50 m3 uur / 11,20 - 3,00 bar |
| OEM nr. | 222382260049 |
| Zoekwoorden | 4" SP05-21, 0,55kW, ex. motor |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 828,96 € 497,37 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60003374 |
| EAN | 8785268015240 |
| Capaciteit | 0,30 - 1,50 m3 uur / 15,30 - 4,20 bar |
| OEM nr. | 222382260056 |
| Zoekwoorden | 4" SP05-28, 0,75kW, ex. motor |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.118,06 € 670,83 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60003376 |
| EAN | 8785268015257 |
| Capaciteit | 0,30 - 1,50 m3 uur / 19,50 - 5,40 bar |
| OEM nr. | 222382260057 |
| Zoekwoorden | 4" SP05-36, 1,1kW, ex. motor |
Wortex RVS 304 los hydraulisch bron pomp deel 4", RVS 304 waaiers en diffusors, type SP 05-14, persaansluiting 1 1/4" BSP bi.dr., benodigd motor vermogen 0,37kW P2 * excl. motor *
Wortex RVS 304 los hydraulisch bron pomp deel 4", RVS 304 waaiers en diffusors, type SP 05-21, persaansluiting 1 1/4" BSP bi.dr., benodigd motor vermogen 0,55kW P2 * excl. motor *
Wortex RVS 304 los hydraulisch bron pomp deel 4", RVS 304 waaiers en diffusors, type SP 05-28, persaansluiting 1 1/4" BSP bi.dr., benodigd motor vermogen 0,75kW P2 * excl. motor *
Wortex RVS 304 los hydraulisch bron pomp deel 4", RVS 304 waaiers en diffusors, type SP 05-36, persaansluiting 1 1/4" BSP bi.dr., benodigd motor vermogen 1,1kW P2 * excl. motor *
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60003370 | Schoonwater | 0,30 - 1,50 m3 uur / 7,60 - 2,10 bar | 222382260046 | 4" SP05-14, 0,37kW, ex. motor | € 552,71 | 40,00 % | € 331,63 | |
| 60003372 | Schoonwater | 0,30 - 1,50 m3 uur / 11,20 - 3,00 bar | 222382260049 | 4" SP05-21, 0,55kW, ex. motor | € 657,86 | 40,00 % | € 394,71 | |
| 60003374 | Schoonwater | 0,30 - 1,50 m3 uur / 15,30 - 4,20 bar | 222382260056 | 4" SP05-28, 0,75kW, ex. motor | € 828,96 | 40,00 % | € 497,37 | |
| 60003376 | Schoonwater | 0,30 - 1,50 m3 uur / 19,50 - 5,40 bar | 222382260057 | 4" SP05-36, 1,1kW, ex. motor | € 1.118,06 | 40,00 % | € 670,83 |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Koud- lauwwarm water |
| Dompeld. bronp. mtr. | 150 mtr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Beperkt verzuurd water |
| Productsoort | 4" Bronpomp hydrauliek / SP |
| Soort pomp | Bronpomp- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp excl. motor |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Beperkt verzuurd water |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Koud- lauwwarm water |
| Dompeld. bronp. mtr. | 150 mtr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Beperkt verzuurd water |
| Productsoort | 4" Bronpomp hydrauliek / SP |
| Soort pomp | Bronpomp- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp excl. motor |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Beperkt verzuurd water |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Koud- lauwwarm water |
| Dompeld. bronp. mtr. | 150 mtr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Beperkt verzuurd water |
| Productsoort | 4" Bronpomp hydrauliek / SP |
| Soort pomp | Bronpomp- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp excl. motor |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Beperkt verzuurd water |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Koud- lauwwarm water |
| Dompeld. bronp. mtr. | 150 mtr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Beperkt verzuurd water |
| Productsoort | 4" Bronpomp hydrauliek / SP |
| Soort pomp | Bronpomp- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp excl. motor |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Beperkt verzuurd water |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Koud- lauwwarm water |
| Dompeld. bronp. mtr. | 150 mtr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Beperkt verzuurd water |
| Productsoort | 4" Bronpomp hydrauliek / SP |
| Soort pomp | Bronpomp- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp excl. motor |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Beperkt verzuurd water |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |