| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.696,81 € 1.018,08 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60003630 |
| EAN | 8785268015806 |
| OEM nr. | 60003630 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.723,18 € 1.033,91 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60003636 |
| EAN | 8785268015837 |
| OEM nr. | 60003636 |
Wortex RVS 304 bronpomp KIT BASIC 4", Noryl waaiers en PC diffusors, type ST 18-27, motor P2: 2,2 kW 230 VAC, 50 Hz, persaansluiting 1 1/4" BSP bi.dr., kabel + koordlengte 30 mtr., incl. schakelkast en thermische beveiliging
Wortex serie ST KIT Basic 4” bronpompen Duurzame bewezen bronpompen vervaardigd uit RVS 304 met PC / Noryl interne hydrauliek voor toepassing diepte bronnen of bassins. De pompen zijn ontworpen voor continue gebruik. De serie ST KIT Basis wordt standaard geleverd met: pomp + motor, 30 mtr. aansluitkabel + ophangkoord en direct start besturing (aan / uit). Afhankelijk van uw toepassing adviseren wij als pers / stijgbuis HDPE of RVS 304 buis toe te passen. Heeft u vragen over dit product, neem dan contact met u op, wij adviseren u graag.
Wortex RVS 304 bronpomp KIT BASIC 4", Noryl waaiers en PC diffusors, type ST 18-27, motor P2: 2,2 kW 230/400 VAC, 50 Hz, persaansluiting 1 1/4" BSP bi.dr., kabel + koordlengte 30 mtr., incl. schakelkast en thermische beveiliging
Wortex serie ST KIT Basic 4” bronpompen Duurzame bewezen bronpompen vervaardigd uit RVS 304 met PC / Noryl interne hydrauliek voor toepassing diepte bronnen of bassins. De pompen zijn ontworpen voor continue gebruik. De serie ST KIT Basis wordt standaard geleverd met: pomp + motor, 30 mtr. aansluitkabel + ophangkoord en direct start besturing (aan / uit). Afhankelijk van uw toepassing adviseren wij als pers / stijgbuis HDPE of RVS 304 buis toe te passen. Heeft u vragen over dit product, neem dan contact met u op, wij adviseren u graag.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Aansluit spanning | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60003630 | 4" bronnen | 230 VAC | 47,0 / 15,2 - 2,2 | 60003630 | € 1.696,81 | 40,00 % | € 1.018,08 | |
| 60003636 | 4" bronnen | 230-400 VAC | 39,5 / 6,2 - 2,2 | 60003636 | € 1.723,18 | 40,00 % | € 1.033,91 |
| Aandrijving | 4" onderwater electromotor |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 27 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 1,5 - 6,0 m3 uur / 16,40 - 6,10 bar |
| Dompeld. bronp. mtr. | 150 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | B |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl / PC |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronpomp 4" / KIT |
| Soort pomp | Bronpomp + motor |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp KIT BASIC |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Zoekwoorden | ST 18-27, 4" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld, besturing delen droog opstellen |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | 4" onderwater electromotor |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 27 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 1,5 - 6,0 m3 uur / 16,40 - 6,10 bar |
| Dompeld. bronp. mtr. | 150 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | B |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl / PC |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronpomp 4" / KIT |
| Soort pomp | Bronpomp + motor |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp KIT BASIC |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Zoekwoorden | ST 18-27, 4" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld, besturing delen droog opstellen |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | 4" onderwater electromotor |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 27 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 1,5 - 6,0 m3 uur / 16,40 - 6,10 bar |
| Dompeld. bronp. mtr. | 150 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | B |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl / PC |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronpomp 4" / KIT |
| Soort pomp | Bronpomp + motor |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp KIT BASIC |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Zoekwoorden | ST 18-27, 4" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld, besturing delen droog opstellen |
| toon meertoon minder | |