| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2.427,78 € 1.456,67 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60003446 |
| EAN | 8785268015608 |
Wortex RVS 304 los hydraulisch bron pomp deel 4", RVS 304 waaiers en diffusors, type SP 70-25, persaansluiting 2" BSP bi.dr., benodigd motor vermogen 7,5kW P2 * excl. motor *
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 25 |
| Capaciteit | 6,00 - 18,00 m3 uur / 16,30 - 7,50 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Koud- lauwwarm water |
| Dompeld. bronp. mtr. | 150 mtr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| OEM nr. | 222382260096 |
| Persaansluiting diam. | 2" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Beperkt verzuurd water |
| Productsoort | 4" Bronpomp hydrauliek / SP |
| Soort pomp | Bronpomp- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bronpomp excl. motor |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 20 motor starts per uur |
| Vuild.l. bronp. max. mm: | 50 gram zand per m3 water |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Beperkt verzuurd water |
| Zoekwoorden | 4" SP70-25, 7,5kW, ex. motor |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |