| Uw prijs excl. btw per Rol € 199,56 € 159,65 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | BF0440 |
| EAN | 8785267944824 |
Nylon bronfilterkous 125 mm, volle rol = 125 meter, afname per volle rol
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 125 mm rol = 125 meter |
| Materiaal | Nylon |
| Merk | PIPELIFE |
| OEM nr. | BF0440 |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Bronfilterkous volle rol |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Voor bronfilter 125 mm |
| Toepassing | Voor bronfilter 125 mm |
| toon meertoon minder | |