| Uw prijs excl. btw per Stuk € 41,64 € 33,32 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 07822782 |
| EAN | 8428381249412 |
| OEM nr. | 8035 206 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 41,64 € 33,32 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 07822784 |
| EAN | 8428381249429 |
| OEM nr. | 8035 060 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 41,64 € 33,32 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 07822786 |
| EAN | 8428381248576 |
| OEM nr. | 8035 120 |
Bimetaal thermometer, onderaansluiting, type 8035, diam. 63 mm, °C & °F aanduiding, 1/2" bu. dr., -20 - 60 °C, staal verzinkte behuizing, messing voeler L = 100 mm
Bimetaal thermometers met staal verzinkte behuizing
Behuizing diameter 63 mm, met 1/2" bu.dr. onderaansluiting.[/br]
De Bimetaal thermometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar verzinkt staal resistent tegen is.[/br]
Bimetaal thermometer, onderaansluiting, type 8035, diam. 63 mm, °C & °F aanduiding, 1/2" bu. dr., 0 - 60 °C, staal verzinkte behuizing, messing voeler L = 100 mm
Bimetaal thermometers met staal verzinkte behuizing
Behuizing diameter 63 mm, met 1/2" bu.dr. onderaansluiting.[/br]
De Bimetaal thermometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar verzinkt staal resistent tegen is.[/br]
Bimetaal thermometer, onderaansluiting, type 8035, diam. 63 mm, °C & °F aanduiding, 1/2" bu. dr., 0 - 120 °C, staal verzinkte behuizing, messing voeler L = 100 mm
Bimetaal thermometers met staal verzinkte behuizing
Behuizing diameter 63 mm, met 1/2" bu.dr. onderaansluiting.[/br]
De Bimetaal thermometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar verzinkt staal resistent tegen is.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 07822782 | Bimetaal thermometer 63 mm, -20 - 60 °C | 8035 206 | € 41,64 | 20,00 % | € 33,32 | |
| 07822784 | Bimetaal thermometer 63 mm, 0 - 60 °C , | 8035 060 | € 41,64 | 20,00 % | € 33,32 | |
| 07822786 | Bimetaal thermometer 63 mm, 0 - 120 °C , | 8035 120 | € 41,64 | 20,00 % | € 33,32 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90251180 |
| Kleur | Verzinkt |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | Staal verzinkt |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | 1/2" bu.dr. |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90251180 |
| Kleur | Verzinkt |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | Staal verzinkt |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | 1/2" bu.dr. |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90251180 |
| Kleur | Verzinkt |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | Staal verzinkt |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | 1/2" bu.dr. |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90251180 |
| Kleur | Verzinkt |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | Staal verzinkt |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | 1/2" bu.dr. |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |