| Uw prijs excl. btw per Stuk € 57,26 € 45,81 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55401404 |
| EAN | 4064907007179 |
Barcelona koppeling, BRPP schroefdraad x klem, 70 mm x 2 1/2" bi.dr., aluminium, NBR dichting, volgens norm UNE 23400, 16 bar
Barcelona (brandslang) koppelingen
Zijn symmetrische snelkoppelingen met 3 nokken volgens norm UNE 23400[/br]
| Aansluiting | 2 1/2" |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 70 mm x 2 1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| OEM nr. | BACO70F250 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Barcelona koppelingen, brandslangkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BRPP |
| Uitvoering | Aluminium |
| Zoekwoorden | Klem x bi.dr. |
| Toepassing | Barcelona slang snelkoppelingen, aluminium, 16 bar |
| toon meertoon minder | |