| Uw prijs excl. btw per Stuk € 30,08 € 24,07 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55401408 |
| EAN | 4064907007155 |
Barcelona koppeling, BRPP schroefdraad x klem, 45 mm x 1 1/2" bu.dr., aluminium, NBR dichting, volgens norm UNE 23400, 16 bar
Barcelona (brandslang) koppelingen
Zijn symmetrische snelkoppelingen met 3 nokken volgens norm UNE 23400[/br]
| Aansluiting | 1 1/2" |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 45 mm x 1 1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| OEM nr. | BACO45M150 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Barcelona koppelingen, brandslangkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BRPP |
| Uitvoering | Aluminium |
| Zoekwoorden | Klem x bu.dr. |
| Toepassing | Barcelona slang snelkoppelingen, aluminium, 16 bar |
| toon meertoon minder | |