| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06471422 |
| EAN | 4250570200201 |
| Materiaal | RVS V2A |
| OEM nr. | B 204 |
| Productsoort | Bandimex Band |
| Type / Serie | B 204 |
| Verpakking eenheid | Rol |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,50 € 0,45 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06471426 |
| EAN | 4250570200461 |
| Materiaal | RVS V2A |
| OEM nr. | S 254 |
| Productsoort | Bandimex Gesp/Klem |
| Type / Serie | S 254 |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,66 € 0,59 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06471428 |
| EAN | 4250570200845 |
| Materiaal | RVS V2A |
| OEM nr. | S 256 |
| Productsoort | Bandimex Gesp/Klem |
| Type / Serie | S 256 |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Uw prijs excl. btw per Rol € 70,56 € 63,50 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06471424 |
| EAN | 4250570200225 |
| Materiaal | RVS V2A |
| OEM nr. | B 206 |
| Productsoort | Bandimex Band |
| Type / Serie | B 206 |
| Verpakking eenheid | Rol |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 105,89 € 95,30 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06471420 |
| EAN | 4250570200010 |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Staal |
| OEM nr. | W 001 |
| Productsoort | Spanwerktuig |
| Type / Serie | W 001 |
| Verpakking eenheid | Stuk |
Bandimex B 204 RVS V2A Slangklem band, B = 1/2" - 12,7 mm, D = .030" - 0.75 mm, rollengte = 30 mtr.
Bandimex S 254 RVS V2A Gesp/Klem voor Slangklemband B 204, B = 1/2" - 12.7 mm, verp. = 100 stuks
Bandimex S 256 RVS V2A Gesp/Klem voor Slangklemband B 204, B = 3/4" - 19 mm, verp. = 100 stuks
Bandimex B 206 RVS V2A Slangklem band, B = 3/4" - 19 mm, D = .030" - 0.75 mm, rollengte = 30 mtr.
Bandimex mechanisch Spanwerktuig, type W 100, voor de montage van RVS Slangklemband, type B 204 en B 206
MPC RVS 316 W5 industrie klemband 2-delig
Uit speciaal staal met hoge treksterkte.[/br]
De klemmen onderscheiden zich door de uitermate hoge kwaliteit.[/br]
De klemmen zijn toepasbaar op velerlei slangverbindingen.[/br]
Technische informatie / aanhaalmoment betreffende dit product kunt u inzien in de bijlage.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Materiaal | OEM nr. | Productsoort | Type / Serie | Verpakking eenheid | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 06471422 | Bandimex Band RVS V2A, 1/2" - 12,7 mm | RVS V2A | B 204 | Bandimex Band | B 204 | Rol | ||||
| 06471426 | Bandimex Gesp RVS V2A, 1/2" - 12.7 mm | RVS V2A | S 254 | Bandimex Gesp/Klem | S 254 | Stuk | € 0,50 | 10,00 % | € 0,45 | |
| 06471428 | Bandimex Gesp RVS V2A, 3/4" - 19 mm | RVS V2A | S 256 | Bandimex Gesp/Klem | S 256 | Stuk | € 0,66 | 10,00 % | € 0,59 | |
| 06471424 | Bandimex Band RVS V2A, 3/4" - 19 mm | RVS V2A | B 206 | Bandimex Band | B 206 | Rol | € 70,56 | 10,00 % | € 63,50 | |
| 06471420 | Bandimex Spanwerktuig W 001 | Staal | W 001 | Spanwerktuig | W 001 | Stuk | € 105,89 | 10,00 % | € 95,30 | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 5 kg |
| HS code | 39172390 , 73072980 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Merk | Bandimex |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Zoekwoorden | Bandimex Spanwerktuig W 001, 4250570200010, Slangklem apparaat, |
| Toepassing | Slangen montage, Verkeersborden montage |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 5 kg |
| HS code | 73072980 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Merk | Bandimex |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Zoekwoorden | Bandimex Spanwerktuig W 001, 4250570200010, Slangklem apparaat, |
| Toepassing | Slangen montage, Verkeersborden montage |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 5 kg |
| HS code | 73072980 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Merk | Bandimex |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Zoekwoorden | Bandimex Spanwerktuig W 001, 4250570200010, Slangklem apparaat, |
| Toepassing | Slangen montage, Verkeersborden montage |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 5 kg |
| HS code | 73072980 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Merk | Bandimex |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Zoekwoorden | Bandimex Spanwerktuig W 001, 4250570200010, Slangklem apparaat, |
| Toepassing | Slangen montage, Verkeersborden montage |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 5 kg |
| HS code | 73072980 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Merk | Bandimex |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Zoekwoorden | Bandimex Spanwerktuig W 001, 4250570200010, Slangklem apparaat, |
| Toepassing | Slangen montage, Verkeersborden montage |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 5 kg |
| HS code | 73072980 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Merk | Bandimex |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Zoekwoorden | Bandimex Spanwerktuig W 001, 4250570200010, Slangklem apparaat, |
| Toepassing | Slangen montage, Verkeersborden montage |
| toon meertoon minder | |